• زمان : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۲۲
  • نمایش : ۱۶۷ دفعه
  • موضوع : علم ورزش

با استفاده از ول اسلايد (Valslide) مي‌توانيد كالری بيشتری بسوزانيد، چربی بيشتری از دست دهيد و عضله ‌سازی كنيد.

 

ول اسلايد (Valslide) صفحه اي با لايه زيرين پلاستيكی و روكش فوم پليمری مي باشد كه مي‌توانيد با كمك آن بر روي كليه سطوح از جمله فرش، موكت، پاركت، سراميك و ديگر سطوح به انجام حركات ورزشی و دورانی مختلف بپردازيد. ول اسلايد (Valslide) حركاتی راحت و روان را بر روی سطوح مختلف برای شما به ارمغان مي‌آورد. به كمك اين وسيله میتوانيد كالری بيشتری بسوزانيد، چربی بيشتری از دست دهيد و عضله ‌سازی كنيد. با استفاده از ول اسلايد (Valslide) قادر خواهيد بود حركات زيادی از جمله تمرينات شكم، سينه، پهلو و … را انجام دهيد. همچنين شما می توانيد اين وسيله را با دستگاه های ديگر تناسب اندام مانند تی ار ايكس (TRX) تركيب كرده تا به بهترين نتيجه دلخواه دست يابيد.

ول اسلاید توسط Valerie Waters مربی شخصی نخبگان هالیوود برای هر سطحی از تناسب اندام ایجاد شده است. ول اسلاید تمرینات را ساده تر ساخته و همراه با نتیجه های فوری و مؤثرتر همراه می کند. سادگی حرکات این ابزار تمرینی را یک وسیلۀ مؤثر می سازد که لازم است به تمرینات روزانه اضافه شود. ول اسلاید به ویژه برای گستره ای از حرکات کنترل شده و روان که عضلات را تقویت و بدون چربی می سازد، طراحی شده است. در حالی که برنامه های دیگر از ابزارهای سنگین و گران قیمت و فانتزی استفاده می کنند تا نظر ورزشکاران را جلب کنند، ول اسلاید با وجود سادگی نتایج بسیار خوبی به همراه دارد.

نظر خانم Valerie Waters در طراحی ول اسلايد (Valslide)

فلسفه Valerie زمانیکه ول اسلاید را طراحی می کرد، ساختن وسیله ای مؤثر و همزمان قابلیت حمل آن بود. او دوستدار تمرینات به روی اسلاید برد بود، اما از خودش پرسید، «چه کسی هشت فوت فضای باز در اتاق نشیمن خود دارد؟» و او ول اسلاید را اختراع کرد. خانم Valerie رویکرد معکوسی را در اختراع ول اسلاید به کار گرفت. او می خواست این وسیله قابل حمل باشد و انجام تمرینات را ساده تر سازد. اجازه ندهید که اندازۀ ول اسلاید شما را گول بزند، ممکن است به اندازه اسلاید برد بزرگ نباشد اما در واقع سخت تر و موثرتر است.

از زمان اختراع ول اسلاید، شاگردان Valerie شگفت زده تر هستند زیرا آن ها نتایج سریع تری را به خصوص در قسمت ران ها، ناحیۀ شکم و باسن ملاحظه می کنند. ول اسلاید تبدیل به یک قطعه اساسی از تجهیزات ورزشکاران و بخشی از تمام برنامه های روزمره شاگردان Valerie شده است. بهترین قسمت در مورد ول اسلاید قابلیت حمل آن است. ول اسلاید به اندازۀ کافی کوچک و در عین حال برای اصلاح بدن مؤثر است. ول اسلاید را امتحان کرده و به یک عادت روزانه تبدیل نمایید. بدن شما از شما تشکر خواهد کرد.

 

 

 

 

ترجمه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.

منبع: http://www.valslide.com/what-is-the-valslide

 

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده