آنلاین اسپرت،سامانه آنلاین ورزش ایران است که به صورت تخصصی به موضوع ورزش در رشته های مختلف میپردازد و بر آن است تا مرجعی برای تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان باشد. این سامانه این امکان را به شما می دهد تنها با عضویت رایگان در سایت، استعداد ورزشی تان را کشف کنید، کالاها و تجهیزات ورزشی مطابق با سلیقه تان را خریداری نمایید، مربی و باشگاه مورد علاقه تان را پیدا کنید، ، علم ورزشی تان را ارتقا دهید، کلیپ های ورزشی پربیننده و جذاب ببینید، سازنده ی کلیپ های خودتان باشید، در مسابقات و چالش های آنلاین ما شرکت کنید، جایزه بگیرید و معروف شوید!

استعداد یابی

اگر نمی دانید کدام رشته ی ورزشی مناسب شماست و یا روند پیشرفت شما متوقف شده است ، با استعداد یابی سامانه ی آنلاین ورزشی شما می توانید با توجه به تیپ بدنی تان مناسب ترین ورزش را برای فعالیت کردن در آن رشته ی ورزشی پیدا کنید. در این بخش از شما خواسته می شود تا به تعدادی سوال چند گزینه ای پاسخ دهید و در انتهای سوال ها بر اساس پاسخ هایی که شما به سوالات می دهید، نتایجی برای شما نمایش داده می شود و رشته هایی به شما معرفی می شود که بیشترین استعداد را در آن دارید و می توانید از آن لذت ببرید.

http://www.osport.ir/talent/index/index/level-gender/id-vngev1csvxzd


 

فروشگاه

انرژی و زمان خود را با بخش فروشگاه سایت ذخیره کنید. این بخش با ارائه ی مجموعه ای کامل از کالاهای ورزشی برندهای معتبر دنیا این امکان را در اختیار ورزشکاران آماتور و حرفه ای قرار می دهد تا بتوانند با انتخابی مناسب، با کیفیت ترین کالای مورد نظر و همچنین تجهیزات جانبی مورد نیاز خود را طبق سلیقه ی شخصی خود تامین نمایند.این بخش با دسته بندی رشته های مختلف در قالب تیمی، ورزش های آبی،راکتی، رزمی، اکشن و ....دسترسی سریعی را برای راحتی ورزشکاران تامین کرده است.

http://www.osport.ir/shop

باشگاه ها و مربیان

اگر به دنبال باشگاهی می گردید که شرایط مدنظر شما را داشته باشد و یا به دنبال مربی ورزشی ای هستید که با او لحظه به لحظه پیشرفت را لمس کنید به بخش مربیان و یا باشگاه ها سر بزنید و اطلاعات کاملی را دریافت کنید و همچنین مربیان و مدیران باشگاه ها می توانند با در اختیار قرار دادن اطلاعات خود در این قسمت، ورزشکاران را در این امر هدایت کنند و خود نیز بیشتر دیده شوند.

http://www.osport.ir/guide

http://www.osport.ir/guide/people

 

سامانه ی آنلاین ورزشی مفتخر است با ایجاد بخش علم ورزش گامی بلند در جهت ارتقا سطح علمی – ورزشی تمامی افراد برداشته است. در این راستا مباحث متفاوتی را با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته ایم که می توانید در بخش علم ورزش به آن دسترسی داشته باشید. این مباحث عبارت اند از : تاریخچه و معرفی ورزش ها، تکنولوژی ورزشی/برندها، تغذیه در ورزش، علم تمرین، روانشناسی ورزشی و ورزش و سرگرمی.

http://www.osport.ir/news

مسابقات و چالش ها

اگر می خواهید متفاوت باشید، دیده شوید و لحظه های متفاوتی را رقم بزنید به قسمت مسابقات و چالش های ما سر بزنید، چرا که یکی از هیجان انگیز ترین بخش های سامانه ی آنلاین ورزشی فضایی را برای کاربران خوش ذوق و با استعداد خود ایجاد کرده است تا با ساخت کلیپ های ورزشی و به اشتراک گذاشتن آنها با یکدیگراز طریق شرکت در مسابقات، لحظات مفرح و شادی را برای خود و دیگران بسازند تا جایزه بگیرند و معروف شوند!

http://www.osport.ir/news/topic/competitions-and-challenges