راهنمای فروشگاه

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در ارائه ی خدمات به موارد زیر توجه نمایند :

- در صورت بروز هرگونه اشکال بوجود آمده در کالاها ی دریافتی حداکثر تا 1 روز کاری بعد از دریافت محصول از طریق شماره ی 88533840-021 با تیم Osport تماس حاصل نمایید.

- نوع ارسال محصولات بر اساس انتخاب کاربران انجام می پذیرد و به همان نسبت تیم Osport در قبال ارسال کالا متعهد می باشد.

- برای انتخاب سایز کفش ها و پوشاک می توانید از راهنمای زیر استفاده نمایید.


 


 

راهنمای خرید

کاربران گرامی آنلاین اسپرت می توانند با توجه به نوع موجودی کالا و یا نوع خرید خود (کلی یا جزئی) و با استفاده از پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام نمایند .به کاربران گرامی توصیه می شود به قسمت موجودی محصولات دقت فرمایند و با توجه به آن یکی از دو روش اول را انتخاب و برای خریدهای عمده از روش سوم استفاده نمایند.

1.موجودی متغیر

در صورت متغیر بودن موجودی محصول موردنظر،ابتدا کاربر گرامی درخواست خود را ثبت کند و منتظر بماند تا کارشناسان Osport در اسرع وقت با وی تماس بگیرند و پس از مشاوره و هماهنگی های لازم در خصوص مشخصات محصول ، لینک پرداخت را برای وی فعال نمایند و پس از پرداخت هزینه توسط کاربر مراحل بسته بندی و ارسال انجام خواهد شد.

2. موجود

در صورت موجود بودن محصول موردنظر،کاربرگرامی کالای مورد نظر خود را انتخاب کند و از طریق درگاه اینترنتی نسبت به پرداخت آنلاین هزینه از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت اقدام نماید تا مراحل بسته بندی و ارسال انجام شود.

3. خریدهای عمده

کاربر محترم می تواند برای خریدهای عمده ی خود، از طریق شماره ی 88533840-021 با تیم Osport تماس حاصل نماید تا کارشناسان ما مشاوره های لازم را در خصوص کالاهای مورد نظر و نحوه ی خرید و ارسال در اختیار وی قرار دهند.


 

 

راهنمای ارسال

سفارش های دریافتی طبق رویه های زیر ارسال می شود:


 

1.ارسال در تهران

ارسال سفارش ها ی شهر تهران توسط پیک صورت می گیرد و چنانچه مبلغ کالای ثبت شده بیشتر از 100،000 تومان و وزن آن کمتر از یک کیلوگرم باشد، ارسال به صورت رایگان خواهد بود در غیر این صورت طبق تعرفه های پیک محاسبه خواهد شد.

 

2.ارسال به شهرستان ها

ارسال سفارش ها به کاربران محترم در شهرستان ها به دو صورت امکان پذیر می باشد :

- ارسال با پست که به دو صورت معمولی و پیشتاز می باشد که هر کدام طبق تعرفه ی خاص خود محاسبه می شود.

- ارسال با پیتاکس

هزینه طبق تعرفه های شرکت تیپاکس محاسبه می شود که قبل از ارسال به اطلاع کاربر محترم رسانده می شود.

تیپاکس نام سرویس پستی سریعی است که تمام مرسولات را با سریعترین روش ممکن از 12 الی 48 ساعت به دست مشتریان میرساند

این شرکت دارای بیش از 50 سال سابقه کاری در این زمینه بوده و تمام کالای ارسالی را قبل از ارسال بیمه میکند تا هر دو طرف (فروشنده و مشتری) در صورت بروز اتفاقات ناشی از عوامل طبیعی و یا غیر طبیعی دچار زیان مالی نگردند.