"> آنلاین اسپرت - مطالب - سامانه ورزش | راهنمای خرید محصولات پاک سمن

زیبا و تندرست با پاک سمن

 

مجموعۀ پاک سمن با قراردادن اصول فعالیت های خود بر سه رکن اساسی پژوهش و تحقیق، تولید داخلی بومی و بازرگانی در راستای ارتقای سلامت آحاد جامعه ایران در حوزۀ محصولات ارتوپدی و کمک درمانی در سال 1368 توسط برادران قلی زاده ثبت و تأسیس گردید. کارخانه تولیدی پاک سمن در زنجان و تیم اداری و ستادی پاک سمن در تهران هستند. قبل از ثبت رسمی، شرکت پاک سمن مشغول فعالیت های گسترده علمی و پژوهشی در بخش مهندسی پزشکی بوده است و هم اکنون پاک سمن با بهره گیری بیش از ربع قرن کسب علم و تجربه در قالب شرکت های تابعه، در حوزۀ فعالیت های مختلف مشغول خدمت گذاری می باشد.

مجموعۀ پاک سمن با تکیه بر توان نیروی انسانی دانش بنیان و با در اختیار داشتن تکنولوژی به روز جهانی آماده رقابت با هر شرکت خارجی با محصولات مشابه تولیدی پاک سمن می باشد. از افتخارات دیگر پاک سمن احترام به ارزش های والای انسانی و رعایت حقوق مشتریان و مصرف کنندگان بوده که در قیمت گذاری ها سعی شده تا حمایت از مردم شریف ایران به عمل آورده شود. در امر انجام کمک به انجمن هایی که در امور خیریه فعال هستند مثل آسایشگاه سالمندان کهریزک و انجمن هموفیلی ایران و... ایجاد تیم های ورزشی و سرمایه گذاری به عنوان اسپانسری و حمایت مادی و معنوی برای انجام این مسابقات در سطح باشگاهی و حتی ملی از دیگر فعالیت های با ارزش پاک سمن بوده است. پاک سمن محصولات ارتوپدی برای تنه، اندام تحتانی، اندام فوقانی و سروگردن تولید می کند.

 

 

سر و گردن

ثبات ستون فقرات گردنی پس از جراحی در گردن

بسیاری از افرادی كه به دلیل آسیب های وارده به گردن به هر دلیلی تحت عمل جراحی قرار می گیرند، بعد از جراحی، نیاز به ثبات در ناحیه مهره های گردن دارند. در واقع جهت حمایت و ثابت سازی ستون فقرات گردنی، نیاز به استفاده از گردن بند طبی بنا به تشخیص پزشك است. (نام محصولات: گردنبند فيلادلفيا، گردنبند طبی سخت چانه دار)

 

سفتی گردن

گردن درد یکی از شایع ترین شکایات در بین افراد می باشد. علت شایع گردن درد وضعیت نامناسب گردن، خوابیدن در وضعیت نامناسب و كشش ناگهانی عضلات و بافت نرم اطراف گردن می باشد. در این شرایط فرد احساس سفتی و خشك شدگی مفصل و نیز گردن درد دارد. (نام محصولات: گردنبند طبی نرم، گردنبند طبی نرم آتل دار)

 

شكستگی مهره های گردن

ضربه به گردن و یا تروما وارده به ستون فقرات می تواند سبب شكستگی مهره های گردن گردد. در مواردی با آسیب های شدید به گردن كه احتمال آسیب به نخاع و اعصاب محیطی وجود دارد، باید اقدامات اورژانسی سریعا برای برقرای ثبات و بی حركتی كامل گردن صورت پذیرد. (نام محصولات: گردنبند فيلادلفيا، گردنبند طبی سخت چانه دار)

 

فتق دیسگ گردن

گردن درد می تواند یک نشانه از وجود مشکلات جدی تری باشد. اگر گردن درد با بی حسی یا از دست دادن قدرت در ناحیه دست و بازو باشد، باید به دنبال مراقبت های پزشکی جدی تر بود. در مواردگی كه بیرون زدگی دیسك در مهره های گردنی وجود دارد بسته به شدت تخریب دیسك و علائم آن، باید درمان مناسب اتخاذ گردد. (نام محصولات: گردنبند طبی سخت، گردنبند طبی سخت چانه دار)

 

كشیدگی عضلات گردن

بعضی آسیب های وارده به گردن مانند حركات ناگهانی سر و گردن و آسیب whiplash یا آسیب شلاقی كه پس از تصادف در حین رانندگی ایجاد می شود سبب درد و كشیدگی بافت نرم اطراف گردن می شود. (نام محصولات: گردنبند طبی نرم، گردنبند طبی نرم آتل دار)

 

لیزخوردگی مهره های گردنی

 به دلایل متعددی از جمله آسیب و شكستگی مهره های گردن، شُلی لیگامانی و یا عوامل مادرزادی ممكن است مهره های گردن بر روی هم جا به جا شوند. در این صورت ممكن است سبب تنگی كانال نخاعی شده و با وارد شدن فشار به طناب نخاعی و یا اعصاب محیطی، سبب درد، ناراحتی و نیز بی حسی و ضعف دست ها و پاها گردد. (نام محصولات: گردنبند طبی سخت، گردنبند طبی سخت چانه دار)

 

مراقبت های اولیه پس از ضربه

ضربه و یا ترما به ستون فقرات گردنی یكی از خطرناك ترین آسیب ها در گردن به حساب می آید. با توجه به عبور نخاع از مهرهای گردنی هر گونه آسیب و دستكاری در كانال نخاع می تواند سبب فشار و یا آسیب نخاع و یا اعصاب محیطی آن گردد. در مواقع كه آسیب جدی به مهره های گردن احساس می شود استفاده از یك حمایت كننده كاملا سخت جهت ایجاد حداكثر بی حركتی تا انجام اقدامات اورژانس ضرورت می یابد. (نام محصولات: گردنبند فيلادلفيا، گردنبند فيلادلفيا نای باز)

 

 

اندام فوقانی

آرتروز شست

 مفصل انگشت شست یك از متحرك ترین و كارآمدترین مفاصل جهت انجام فعالیت های روزانه می باشد. گاهی به دلیل حركات تكرای در زمان طولانی و یا آسیب و ضربه های وارده به انگشت شست، كم كم سطوح مفصلی ساییده و درد شست به دلیل آرتروز انگشت شست ایجاد می شود. (نام محصولات: شست بند نئوپرنی تامپ اسپايكا، شست بند نئوپرنی آتل دار، شست بند آتل دار)

 

آرتروز مچ دست

حركات تكراری مچ دست، ایجاد فشارها و كشش بیش از حد در مچ دست و نیز سابقه ضربه به مچ می تواند به مرور زمان سبب آرتروز و درد و ناراحتی در مچ دست گردد. (نام محصولات: کف بند شست دار نئوپرنی، مچ بند پل دار)

 

بعد از شكستگی و انحراف انگشتان

بعد از شكستگی و یا دررفتگی انگشتان دست، نیاز به ایجاد ثبات و برقرای راستای مناسب انگشتان می باشد. در این شرایط با استفاده از آتل انگشت می توان این وضعیت را در انگشت ایجاد نمود و از انحراف انگشتان جلوگیری نمود. (نام محصول: آتل انگشت)

 

حمایت از مچ دست حین ورزش

 بعضی از ورزشكاران و یا افرادی كه فعالیت های سنگین با دست و مچ دست خود انجام می دهند جهت حمایت از این ناحیه و ایجاد ثبات نسبی حین فعالیت های خود ممكن است به یك مچ بند ساده نیاز داشته باشند. (نام محصولات: مچ بند نئوپرنی با استرپ، مچ بند الاستيك، مچ بند حوله ای، کف بند نانو)

 

درد و التهاب قسمت خارجی آرنج

انجام فعالیت های مكرر و كششی نظیر ورزش تنیس به مرور زمان می تواند سبب التهاب و كشیدگی عضلات متصل به آرنج به خصوص عضلات متصل به قسمت خارجی آرنج گردد. در این شرایط فرد در قسمت خارجی آرنج دچار درد، التهاب و پارگی های جزئی در تاندون عضلات متصل شونده می شود. به این بیماری، آرنج تنیس بازان می گویند. (نام محصولات: باند تنيس البو، باند تنیس البو نئوپرنی)

 

سندروم تونل كارپال

این بیماری به دلیل فشار و گیرافتادگی عصب مدیان در كانال مچ دست رخ می دهد. در این صورت فرد با علائمی نظیر گزگز، بی حسی انگشتان و درد ناحیه مچ دست همراه است. وضعیتی چون خم كردن بیش از حد مچ دست می تواند سبب ایجاد درد به خصوص در هنگام خوابیدن گردد. (نام محصول: مچ بند آتل دار كوتاه با زاويه فانكشنال، مچ بند نئوپرنی آتل دار با زاويه فانكشنال، مچ شست بند نئوپرنی آتل دار، مچ شست بند آتل دار)

 

شكستگی در اندام فوقانی

به هر دلیلی كه شكستگی در اندام فوقانی نظیر ساعد، آرنج و یا بازو رخ دهد، نیاز به بی حركتی عضو شكسته شده جهت برقرای ثبات قسمت آسیب دیده می باشد. در این شرایط استفاده از آویز دست با قرار دادن آرنج در وضعیت دلخواه سبب بی حركتی عضو گچ گرفته می شود. (نام محصولات: آويز دست شانه ای، آويز دست شانه ای با بازوبند الحاقی، آویز دست دو تیکه)

 

تنه

افتادگی شكم بعد از بارداری

به دلایل متعددی از قبیل افزایش سن، چاقی، كشیدگی و یا ضعف عضلات شكم، جراحی بر روی شكم و همچنین زایمان، توانایی عضلات شكم كاهش یافته و باعث برآمدگی شكم می شود. این عوامل سبب ضعف عضلات شكم و درد در قسمت پایینی كمر و لوردوز بیش از حد می شود. (نام محصولات: شكم بند قابل تنظيم تمام كش، شكم بند طبی تمام كش آتل دار (پس از جراحی)، شکم بند تمام کش منفذ دار)

 

افتادگی شكم حین بارداری

با گذشت زمان بارداری و افزایش رشد جنین در رحم مادر، عضلات شكم مادر دچار كشیدگی می شوند. در این شرایط بسیاری از خانم ها در طی دوران بارداری به دلیل هورمون های آزاد شده در بدن ایشان، دچار شُلی رباط ها و درد در قسمت پایین كمر و لگن خود می شوند. (نام محصولات: شكم بند بارداری تحتانی، شكم بند دوران بارداری)

 

 آرتروز ستون فقرات كمری

افزایش سن یكی از مهم ترین دلایل آسیب های تخریبی در ستون فقرات در شرایطی كه سابقه ضربه و یا تروما به ستون فقرات وجود ندارد، می باشد. با افزایش سن و وارد شدن نیروهای تكراری به كمر، كم كم سطوح مفصلی دچار سایش و در نتیجه درد و آرتروز می گردند. (نام محصولات: كمربند طبی سخت ( با آتل پلی آميد)، كمربند طبی نرم با( آتل پلی پروپيلن)، کمربند طبی سخت منفذدار، کمربند طبی نرم منفذدار)

 

بعد از جراحی فتق دیسک

 بسیاری از افرادی كه به دلیل آسیب دیسك تحت عمل جراحی قرار می گیرند، بعد از جراحی دیسك، نیاز به ثبات در ناحیه كمر می باشند. در واقع جهت حمایت از دیسك تصحیح شده و ثابت سازی ستون فقرات، نیاز به استفاده از كمربند طبی بنا به تشخیص پزشك و وضعیت بیمار است. (نام محصولات: كمربند طبی سخت آتل دار ( با كش الاستيك)، کمربند طبی سخت منفذدار)

 

پس از جراحی قلب و حفاظت از دنده ها

در عمل جراحی قلب، استرنوتومی و یا سایر جراحی ها بر روی قفسه سینه، عموما تعدادی از بافت نرم آسیب می بینند. تنفس و تكان خوردن بیمار سبب جوش نخوردن و عوارض بعد از جراحی می شود. استفاده از حمایت كننده ها سبب دربرگیری قفسه سینه و راحتی برای بیمار بعد از جراحی خواهد شد. (نام محصولات: حمايت كننده قفسه سينه منفذ دار، حمايت كننده قفسه سينه پد دار)

 

حمایت از كمر حین فعالیت های سنگین

ایجاد نیرو و فشارهای مكرر و طولانی مدت به كمر می تواند موجب آسیب در ناحیه كمر گردد. بسیاری از كارگران و یا افرادی كه فعالیت های سنگین روزانه انجام می دهند، بسیار بیش تر از سایر افراد، در معرض آسیب مهره های كمر می باشند. برای همین منظور ایجاد حمایت و ثبات بیشتر حین فعالیت های سنگین با نیروی زیاد با استفاد از كمربند طبی كار توصیه می شود. (نام محصولات:كمربند طبی كار)

 

در سالمندان حین پیاده روی با سابقه كمردرد

با افزایش سن به دلیل تغیرات ساختاری و تخریب مهره ها و دیسك، كمردرد در بین سالمندان شایع می باشد. با توجه به اینكه اكثر افراد مسن دچار ضعف عضلانی نیز می باشند استفاده از یك حمایت كننده مهره های كمر در حین پیاده روی در كاهش درد كمر موثر است. (نام محصولات: كمربند طبی نرم با( آتل پلی پروپيلن)، کمربند طبی نرم منفذدار)

 

 

دردهای كمری با منشا عضلانی

گاهی اوقات بعد از ارزیابی عكس رادیوگرافی مشخص می شود كه هیچ گونه مشكل ساختاری و استخوانی در كمر وجود ندارد ولی با این وجود كمر درد باقی مانده است. كشش های عضلانی و رباط ها به صورت ناگهانی مانند حركات تاگهانی در كمر با شدت زیاد ممكن است سبب آسیب بافت نرم و دردهای كمر گردد. (نام محصولات: كمربند طبی نرم با( آتل پلی پروپيلن)، کمربند طبی نرم منفذدار)

 

 شكستگی مهره های كمری

 ضربه به ستون فقرات و یا پوكی استخوان در افراد مسن از جمله عواملی است كه می تواند سبب شكستگی مهره ها گردد. از آنجا كه اجزاء شكسته مهره های كمر ممكن است با دست اندازی در كانال نخاعی سبب تنگی كانال و فشار به اعصاب شود، در این شرایط درمان ضرورت دارد. در بیش تر موارد بعد از جراحی های ثابت سازی مهره ها، از یك حمایت كننده محكم جهت برقرای حمایت و ثبات ستون فقرات استفاده می شود. (نام محصولات: کمربند طبی سخت با کش پهن، كمربند طبی سخت آتل دار ( با كش الاستيك)، کمربند طبی سخت منفذدار)

 

فتق دیسك كمر

آسیب های وارده به كمر و نیز افزایش سن یكی از مهم ترین دلایل تخریب دیسك كمر می باشد. در این صورت آب دیسك كم كم كاهش می یابد و دیسك حالت اسفنجی و ضربه گیری خود را از دست می دهد. عموما در این بیماری فرد با علائمی نظیر درد، بی حسی، گز گز و احساس ضعف در پاها به پزشك مراجعه می نماید. (نام محصولات: كمربند طبی سخت ( با آتل پلی آميد)، کمربند طبی سخت با کش پهن، کمربند طبی سخت منفذ دار، کمربند طبی نرم منفذدار)

 

قوز پشتی

 كایفوز پاسچرال یا قوز پشتی به انحنای بیش از حد در قسمت فوقانی پشت گفته می شود. عوامل متعددی از قبیل ضعف عضلات پشت، نشستن و ایستادن های طولانی مدت به طور ناصحیح و شرایط خاصی كه به دنبال بلوغ در نوجوانان رخ می دهد، می تواند سبب قوز پشتی شود. (نام محصولات: قوزبند نئوپرنی آتل دار، قوز بند طبی پل دار، قوزبند با پد پشتی پلی اتيلن، قوزبند كمربند طبی پل دار، قوزبند الاستيك، قوزبند آتل دار با کش منفذدار)

 

گرم نگه داشتن احشاء نظیر كلیه ها

 كلیه ها اندام هایی هستند كه در قسمت طرفین و پشت ستون فقرات قرار دارند. وظیفه آن ها حذف مواد زائد و حفظ الكترولیت در بدن است. سرما موجب انقباض عضلات اطراف كلیه ها و درد می شود. استفاده از یك كلیه بند و یا گرمكن می تواند حفظ گرما و افزایش گردش خون شود. (نام محصولات: گرم كن كليه پشمی، گرمكن كليه پشمی قابل تنظيم)

 

لیزخوردگی مهره های كمر

به دلایل متعددی از جمله آسیب و شكستگی مهره های كمر، شلی لیگامانی و یا عوامل مادرزادی ممكن است مهره های كمر بر روی هم لیز و یا به عبارتی جا به جا شوند. در این صورت ممكن است سبب تنگی كانال نخاعی شده و با وارد شدن فشار به طناب نخاعی و یا اعصاب محیطی، درد و ناراحتی در كمر و نیز بی حسی و ضعف پاها رخ دهد. (نام محصولات: كمربند طبی سخت ( با آتل پلی آميد)، كمربند طبی سخت نئوپرنی، کمربند طبی سخت با کش پهن، کمربند طبی سخت منفذدار)

 

 آرتروز زانو

 یكی از شایع ترین دلایل درد زانو به خصوص در خانم های میانسال آرتروز زانو می باشد. عموما به دلیل چاقی و یا سابقه ضربه به زانو، غضروف مفصلی زانو ساییده شده و فرد دچار درد، تورم و ناراحتی در زانو می گردد. (نام محصولات: زانو بند كشكك باز، زانوبند طبی نئوپرنی، زانو بند كشكك باز منفذدار)

 

 

 پس از شكستگی و بازشدن گچ

در شرایطی كه به دلیل شكستگی در اندام تحتانی، مفصل زانو برای مدتی ثابت و یا گچ گرفته می شود، تمرینات تقویت عضلات اطراف زانو و استفاده از زانوبند برای ایجاد حس حمایت و شروع فعالیت در زانو ضروری به نظر می رسد. (نام محصولات: زانوبند طبی نئوپرنی، زانوبند نئوپرنی چهار فنره)

 

 پیچ خوردگی مچ پا

 پیچ خوردگی های مكرر در مچ پا می تواند گاهی به دلیل صافی كف پا و یا آسیب و شلی رباط های داخلی و خارجی مچ پا رخ دهد. در این شرایط فرد دچار درد، ناراحتی و تورم در ناحیه مچ پا می شود. (نام محصولات: قوزك بند ليگامانی، قوزك بند نئوپرنی آتل دار، قوزک بند ليگامانی حوله ای)

 

 حین پیاده روی سالمندان

عموما در افراد سالمند ساییدگی مفاصل زانو و یا آرتروز به مرور زمان رخ می دهد و یا اینكه به دلیل ضعف عضلات و رباط های حمایت كننده در زانو ممكن است فرد سالمند جهت حمایت بیش تر از زانو نیاز به یك زانوبند ساده حین پیاده روی باشد. (نام محصولات: زانوبند نئوپرنی كشكك باز، زانو بند كشكك باز منفذدار)

 

 دردهای خفیف مفصل زانو

دلایل متعددی می تواند سبب درد خفیف زانو گردد كه شامل مراحل اولیه آرتروز زانو، كشیدگی رباط ها و بافت نرم اطراف زانو و یا ضربه به زانو می باشد. در این شرایط حمایت از مفصل زانو برای مدتی به همراه ورزش های تقویت عضلات زانو در كاهش درد موثر می باشد. (نام محصولات: زانوبند طبی نئوپرنی، زانو بند كشكك باز منفذدار، زانوبند كشكك بسته منفذ دار)

 

 صافی كف پا

 صافی كف پا شرایطی است كه در آن قوس طولی داخلی پا به خوبی شكل نگرفته و فرد در این شرایط دچار درد و خستگی زودهنگام ساق و پاها به خصوص در راه رفتن و یا ایستادن طولانی مدت می شود. (نام محصولات: كفی طبی با رویه جير، کفی طبی مولتی پد)

 

كشیدگی رباط های زانو

 ورزشكاران و افرادی كه فعالیت های سنگین را انجام می دهند بسیار مستعد آسیب بافت نرم به خصوص رباط های طرفی و متقاطع زانو می باشند. كشیدگی و یا آسیب رباط های زانو می تواند سبب درد، تورم و ناپایداری مفصلی گردد. (نام محصولات: زانوبند نئوپرنی چهار فنره)

 

متعاقب جراحی های بافت نرم اطراف زانو

 بعد از دستكاری و یا جراحی بر روی مفصل زانو، حفظ ثبات و پایداری مفصل زانو ضرورت می یابد. به خصوص در جراحی بر روی مینیسك و رباط های زانو برای حفظ درمان و اصلاح صورت پذیرفته یك زانوبند می تواند مفید باشد. (نام محصولات: زانوبند نئوپرنی چهار فنره، زانو بند نئوپرنی مفصل دار)

 

 نیاز به بی حركتی كامل زانو

وارد شدن آسیب های شدید به مفصل زانو و یا عمل جراحی بر روی مفصل زانو عواملی است كه پزشك متخصص الزام به بی حركتی كامل زانو جهت جلوگیری از آسیب های بیش تر زانو و یا بهبود شرایط را دارد، در واقع با بی حركتی برای مدت مقرر، درد و ناراحتی ناشی از آسیب زانو كاهش می یابد. (نام محصول: زانوبند طبی ايموبليزر)

 

هالوكس والگوس (انحراف شست پا)

 در این بدشكلی شست پا از راستای طبیعی خود خارج شده و به سمت سایر انگشتان متمایل می شود كه عموما سبب ایجاد برجستگی در سمت داخل انگشت شست می گردد. این بدشكلی عموما سبب درد و ناراحتی در پوشیدن كفش می شود. (نام محصولات: لا انگشتی سيليكونی، اسپلنت هالوكس والگوس نرم، لاانگشتی PVC، اسپلنت هالوكس والگوس سخت)

 

 

 

تهیه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.

منبع: www.paksaman.ir/fa/Guide

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده
log(43) | debug(0) | profiler(7) | db(64) | system(13) | all
log
10:14:45.1799
[info]
Service "Log" is loaded
10:14:45.223
[info]
Service "Security" is loaded
10:14:45.2271
[info]
Resource "security" is booted
10:14:45.2286
[info]
Service "Database" is loaded
10:14:45.252
[info]
Resource "database" is booted
10:14:45.2535
[info]
Service "Registry" is loaded
10:14:45.2581
[info]
Service "Cache" is loaded
13:44:45.2894
[info]
Resource "config" is booted
13:44:45.299
[info]
Service "Module" is loaded
13:44:45.3049
[info]
Resource "router" is booted
13:44:45.3061
[info]
Service "I18n" is loaded
13:44:45.3094
[info]
Resource "i18n" is booted
13:44:45.3099
[info]
Resource "module" is booted
13:44:45.3104
[info]
Resource "modules" is booted
13:44:45.3111
[info]
Service "Session" is loaded
13:44:45.3291
[info]
Resource "session" is booted
13:44:45.3295
[info]
Service "Authentication" is loaded
13:44:45.3314
[info]
Service "User" is loaded
13:44:45.3329
[info]
Service "Api" is loaded
13:44:45.3357
[info]
Resource "authentication" is booted
13:44:45.3361
[info]
Resource "permission" is booted
13:44:45.3366
[info]
Resource "render_cache" is booted
13:44:45.3567
[info]
Service "Asset" is loaded
13:44:45.3569
[info]
Service "Theme" is loaded
13:44:45.3594
[info]
Translation "module/news:default.fa" is loaded.
13:44:45.3628
[info]
Service "Permission" is loaded
13:44:45.3668
[info]
Service "RenderCache" is loaded
13:44:45.3828
[info]
Service "Markup" is loaded
13:44:45.3968
[info]
Service "Url" is loaded
13:44:45.3972
[notice] #412 in module/news/src/Api/Story.php
Undefined index: getUser
13:44:45.4072
[info]
Service "View" is loaded
13:44:45.609
[info]
Service "Avatar" is loaded
13:44:45.6121
[info]
Translation "module/favourite:default.fa" is loaded.
13:44:45.6173
[info]
Service "SocialSharing" is loaded
13:44:45.6222
[info]
Translation "theme/osportv3:default.fa" is loaded.
13:44:45.6741
[info]
Translation "module/system:block.fa" is loaded.
13:44:45.7318
[info]
Translation "module/shop:block.fa" is loaded.
13:44:45.7378
[info]
Translation "module/shop:block.fa" is loaded.
13:44:45.7425
[info]
Translation "module/search:block.fa" is loaded.
13:44:45.7514
[info]
Service "Comment" is loaded
13:44:45.7793
[info]
Translation "module/comment:default.fa" is loaded.
13:44:45.8064
[info]
Service "Editor" is loaded
13:44:45.8235
[info]
Route: front:news-story-index.
debug
profiler
13:44:45.1795
PI - time: 0.6482; realmem: 12582912; emalloc: 11441936
13:44:45.3671
ACTIION - time: 0.2042; realmem: 0; emalloc: 932816
13:44:45.6435
BLOCKS - time: 0.0015; realmem: 0; emalloc: 21424
13:44:45.6735
BLOCK: نوار ابزار کاربر - time: 0.0047; realmem: 0; emalloc: 80120
13:44:45.6844
menu - time: 0.0441; realmem: 0; emalloc: 40736
13:44:45.7377
BLOCK: سبد خرید - time: 0.0003; realmem: 0; emalloc: 392
13:44:45.7418
BLOCK: جستجو - time: 0.0019; realmem: 0; emalloc: 9160
db
13:44:45.3272
[0.0014]
query: SELECT `core_session`.* FROM `core_session` WHERE `id` = :where1
params: [where1] ctqf658d15essdfuf0fd7achl2;
13:44:45.3634
[0.0015]
query: SELECT `core_permission_rule`.* FROM `core_permission_rule` WHERE `resource` = :where1 AND `section` = :where2 AND `role` IN (:where3) LIMIT :limit
params: [where1] module-admin;[where2] front;[where3] guest;[limit] 1;
13:44:45.3651
[0.0011]
query: SELECT `core_permission_rule`.* FROM `core_permission_rule` WHERE `section` = :where1 AND `module` = :where2 AND `resource` = :where3 AND `role` IN (:where4) LIMIT :limit
params: [where1] front;[where2] news;[where3] module-access;[where4] guest;[limit] 1;
13:44:45.3697
[0.0071]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] paksaman-product-buying-guide;
13:44:45.4022
[0.0042]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.4101
[0.0013]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.4136
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.418
[0.0014]
query: UPDATE `news_story` SET `hits` = hits+ 1 WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1119;
13:44:45.4206
[0.0248]
query: SELECT `news_link`.`story` AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story > :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` IN (:where4) AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `id` ASC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 1119;[where3] 1679307285;[where4] 29;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 1;
13:44:45.4464
[0.0015]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1122;
13:44:45.4487
[0.0070]
query: SELECT `news_link`.`story` AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story < :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` IN (:where4) AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `id` ASC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 1119;[where3] 1679307285;[where4] 29;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 1;
13:44:45.4565
[0.0012]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 110;
13:44:45.46
[0.0031]
query: SELECT DISTINCT story AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story != :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` = :where4 AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `time_publish` DESC, `id` DESC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 1119;[where3] 1679307285;[where4] 29;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 10;
13:44:45.4641
[0.0029]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` IN (:where1, :where2, :where3, :where4, :where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10) AND `status` = :where11 ORDER BY `time_publish` DESC, `id` DESC
params: [where1] 1143;[where2] 1122;[where3] 1113;[where4] 1086;[where5] 1051;[where6] 1049;[where7] 1031;[where8] 955;[where9] 709;[where10] 703;[where11] 1;
13:44:45.4691
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1625;
13:44:45.4721
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1625;
13:44:45.4749
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1625;
13:44:45.4788
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1600;
13:44:45.4815
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1600;
13:44:45.4843
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1600;
13:44:45.4883
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1591;
13:44:45.4911
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1591;
13:44:45.4938
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1591;
13:44:45.4974
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1562;
13:44:45.5001
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1562;
13:44:45.5028
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1562;
13:44:45.5066
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1509;
13:44:45.5096
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1509;
13:44:45.5125
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1509;
13:44:45.5164
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1507;
13:44:45.5192
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1507;
13:44:45.5222
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1507;
13:44:45.5261
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1481;
13:44:45.529
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1481;
13:44:45.5317
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1481;
13:44:45.5356
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1416;
13:44:45.5381
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1416;
13:44:45.5409
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1416;
13:44:45.5449
[0.0013]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1212;
13:44:45.5484
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1212;
13:44:45.5511
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1212;
13:44:45.5551
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1120;
13:44:45.5578
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1120;
13:44:45.5605
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1120;
13:44:45.565
[0.0016]
query: SELECT `favourite_list`.* FROM `favourite_list` WHERE `uid` = :where1 AND `item` = :where2 AND `table` = :where3 AND `module` = :where4
params: [where1] 0;[where2] 1119;[where3] story;[where4] news;
13:44:45.5676
[0.0012]
query: SELECT `favourite_list`.* FROM `favourite_list` WHERE `item` = :where1 AND `table` = :where2 AND `module` = :where3 ORDER BY `id` DESC, `time_create` DESC
params: [where1] 1119;[where2] story;[where3] news;
13:44:45.584
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.5939
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.598
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.6511
[0.0017]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] paksaman-product-buying-guide;
13:44:45.6595
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.6626
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.6656
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.6717
[0.0011]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] system-user-bar;
13:44:45.7291
[0.0015]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] shop-basket;
13:44:45.7364
[0.0011]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] shop-basket;
13:44:45.7405
[0.0011]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] search-search;
13:44:45.7617
[0.0016]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] paksaman-product-buying-guide;
13:44:45.77
[0.0016]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.7734
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.7761
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1597;
13:44:45.78
[0.0012]
query: SELECT `comment_root`.* FROM `comment_root` WHERE `module` = :where1 AND `type` = :where2 AND `item` = :where3
params: [where1] news;[where2] news;[where3] 1119;
13:44:45.8241
[0.0011]
query: SELECT `core_session`.* FROM `core_session` WHERE `id` = :where1
params: [where1] ctqf658d15essdfuf0fd7achl2;
13:44:45.8263
[0.0012]
query: INSERT INTO `core_session` (`modified`, `data`, `id`, `lifetime`) VALUES (:modified, :data, :id, :lifetime)
params: [modified] 1679307285;[data] __ZF|a:2:{s:20:"_REQUEST_ACCESS_TIME";d:1679307285.329005;s:6:"_VALID";a:1:{s:36:"Zend\Session\Validator\HttpUserAgent";s:40:"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)";}}PI_USER|a:2:{s:5:"field";a:3:{s:2:"id";i:0;s:8:"identity";s:0:"";s:4:"name";s:10:"مهمان";}s:4:"time";i:1679307585;}hits_news|a:1:{i:1119;b:1;}FlashMessenger|C:23:"Zend\Stdlib\ArrayObject":205:{a:4:{s:7:"storage";a:0:{}s:4:"flag";i:2;s:13:"iteratorClass";s:13:"ArrayIterator";s:19:"protectedProperties";a:4:{i:0;s:7:"storage";i:1;s:4:"flag";i:2;s:13:"iteratorClass";i:3;s:19:"protectedProperties";}}};[id] ctqf658d15essdfuf0fd7achl2;[lifetime] 1440;
system
Execution time
0.6686 s
Included files
597 files
Memory usage
12483584; peak: 12654640 bytes
OS
Linux
Web Server
LiteSpeed
PHP Version
7.0.33
Pi Environment
2.6.0-beta development
Zend Version
2.4.11
Persist Engine
file
Cache Storage
Pi\Cache\Storage\Adapter\Filesystem
Module
news
Theme
osportv3
Extensions
APC: ; Intl; cURL