شهرت الیکو (Eleiko) به خاطر کیفیت محصولات آن است.

 

بیش از 50 سال، Eleiko Sport به تولید تجهیزات استثنایی تمرینات قدرتی شامل وزنه های المپیک، وزنه صفحه، میله ها و دیگر وزنه های آزاد می پردازد. این برند برتر در زمینه ورزش های حرفه ای وزنه برداری و پاورلیفتینگ، یک تولید کنندۀ واقعی برای ارائۀ تجهیزات استثنایی تمرینات قدرتی است که توسط هزاران ورزشکار در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات الیکو (Eleiko) در بیش از 160 کشور جهان به فروش می رسد و اغلب در بزرگترین مسابقات قهرمانی جهان از جمله بازی های المپیک 2012 لندن دیده می شود. با توجه به کیفیت محصولات، حرفه ای بودن و خدمات پس از فروش به عنوان اصول اصلی Eleiko، این برند تامین کننده تجهیزات تمرینات قدرتی است که می توانید به آن متکی باشید. چه به دنبال وزنه های المپیک و یا میله ها و یا تجهیزات دیگر برای پیشبرد اهداف آموزشی خود باشید، می توانید با آرامش خاطر تجهیزات با کیفیت استثنایی الیکو (Eleiko) را خریداری کنید.

 

تفاوت هایالیکو (Eleiko)

تاریخچه الیکو (Eleiko) در زمینۀ وزنه برداری حرفه ای و پاورلیفتینگ، جاییکه ورزشکاران در طول 60 سال گذشته بیشتر از هزار رکورد جهانی را با میله های الیکو شکسته اند، باز می گردد. الیکو تلاش می کند تا یک مبتکر و پیشرو در زمینه تخصصی خود باشد و این امر الیکو را به مقامی منحصر به فرد رسانده به طوریکه الیکو (Eleiko) تنها شرکتی است که مورد تأیید فدراسیون جهانی وزنه‌برداری (IWF) و  فدراسیون بین المللی پاورلیفتینگ (IPF) و پارا پاورلیفتینگ می باشد. الیکو (Eleiko) با افتخار از این موقعیت خود مراقبت می کند و بیشترین تلاش ها را برای توسعه ورزش و شرایطی که تحت آن ورزشکاران بهترین عملکرد خود را دارند انجام می دهد. فراتر از این الیکو در جهت ارائه بهترین آموزش های قدرتی و راهکارهای تناسب اندام کاربردی تلاش می کند.

 

 

میله های رقابتی WL الیکو که مورد تأیید فدراسیون جهانی وزنه‌برداری هستند، در حد میلی گرم و میلی متر کالیبره می شوند و اگر کوچکترین خطایی وجود داشته باشد کنار گذاشته می شوند. تجهیزات الیکو با گارانتی مادام العمر که شامل هر گونه ضعف در تولید می شود (اما نه فرسودگی و کهنه گی معمولی) ارائه می گردند.

در الیکو (Eleiko) از یک تکنولوژی فولادی اختصاصی استفاده می شود تا میله ها را قوی تر و انعطاف پذیر تر بسازد، بنابراین این میله ها می توانند ضربات محکم را به بهترین شکل در هر زمانی تحمل کنند. پوشش کرومی الیکو طول عمر طولانی و زیبایی را برای میله ها فراهم می آورد.

 

تاریخچه الیکو (Eleiko)

الیکو برای اولین بار به عنوان تولید کننده لوازم کوچک آشپزخانه مانند وافل های آهنی شروع به کار کرد و در سال 1957 با استقبال از یک نظریه رویکرد شرکت برای همیشه تغییر کرد.

سرپرست کارخانه الیکو، آقای Hellström، طرفدار وزنه بردار بود که از خم شدن و شکستن هالتر ها خسته و نا امید شده بود و تصمیم گرفت راه حل بهتری پیدا کند. او به خانم یوهانسون، مدیر عامل الیکو، با ایده خوب نزدیک شد و اجازه پیگیری این پروژه را دریافت کرد. الیکو (Eleiko) با یک شرکت فولاد سوئدی برای تولید یک فولاد سخت و خاص ارتباط نزدیک داشت با گذشت زمان یک ترکیب مناسب بدست آمد که امروزه نیز استفاده می شود. برای تکمیل هالترهای بهبود یافته، الیکو مجموعه ای از وزنه های وزنه برداری فلزی را تولید کرد که یک دورۀ جدیدی برای آینده شرکت ترسیم نمود.

 

رکوردهای جهانی

از آن روز تا به حال، نام تجاری Eleiko یک استاندارد جدید و انقلابی در جهان وزنه برداری ایجاد کرده است. الیکو (Eleiko) با صدها قهرمانی و بیشتر از 1000 رکورد جهانی خود را اثبات نموده است.

 

توسعه مداوم محصولات

امروزه الیکو طیف گسترده ای از محصولات برای وزنه برداری، پاورلیفتینگ و ... ارائه می دهد. این گستره شامل میله ها، دیسک ها، انواع دمبل، کتل بل، پلت فرم ها، نیمکت ها، تجهیزات جانبی و لوازم ذخیره سازی تجهیزات و... می شود که تمام استانداردهای عالی الیکو (Eleiko) در مورد آن ها اجرا می گردد. مشارکت در رقابت های بین المللی بخش مهمی از سیر تکاملی الیکو است. احاطه شدن توسط ورزشکاران و مربیان برتر انگیزۀ اصلی الیکو برای توسعه محصولات است. مأموریت الیکو ارائه روش ها و محصولات و ادامه خدمت به ورزشکاران و مربیان برای توسعه حداکثر قدرت فیزیکی است.

 

 

شهرت الیکو به خاطر کیفیت و دست ساز بودن محصولات است. هر هالتر- چه بخشی از رقابت باشد و چه قسمتی از آموزش -  به صورت دست ساز در کارخانه Halmstad الیکو تولید می شود. فولاد ویژه سوئدی برای الیکو به عنوان پایه و اساس میله ها است. صنعتگران ماهر با دقت هر میله را در تمامی مراحل تولید بررسی می کنند. میله های الیکو (Eleiko) دقیقا تست شده، عملکرد بی نظیر و کیفیت آن ها تضمین شده است.

هر محصول تولید شده توسط الیکو تحت آزمون های کنترل کیفیت دقیق قرار می گیرد. هر مرحله از تولید با دقت اجرا می شود تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استانداردها مورد تایید قرار می گیرند. برای مثال میلۀ الیکو در منگنه قرار داده می شود و با یک جک هیدرولیکی با نیروی 1500 کیلوگرم خم می شود میله باید دقیقاً با حداکثر انحراف 0.5 میلیمتر بازگردد. هیچ میله ای بیشتر از این مقدار در تمرینات و مسابقات خم نمی شود.

به عنوان تعهد الیکو به کیفیت و ارائه اسناد و مدارک که هر میله با استانداردهای بالا تولید شده است، هر میله الیکو کارخانه Halmstad را با گواهینامه ای شامل تاریخ تولید، شماره دسته و شماره سریال ترک می کند. میله های تولید شده در بسته بندی های با کیفیت برای جلوگیری از تأخیر و یا آسیب در حمل و نقل تحویل داده می شوند.

 

 

 

 

ترجمه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.

منبع: www.fitness-superstore.co.uk/top-fitness-brands/eleiko

www.eleikoshop.com/pages/the-eleiko-difference%20

 

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده