"> آنلاین اسپرت - مطالب - سامانه ورزش | معرفی برند و محصولات ون سیتی مدرن فیتنس (Vancity Modern Fitness)

محصولات ون سیتی مدرن فیتنس(Vancity Modern Fitness) است که این برند را متمایز می سازد.

 

شرکت ون سیتی مدرن فیتنس (Vancity Modern Fitness) با هدف طراحی، ساخت و عرضه جدیدترین تجهیزات و لوازم مدرن بدنسازی، در ونکوور کانادا تأسیس گردید. فعالیت ون سیتی مدرن فیتنس (VMF) در بر گیرنده طیف وسیعی از لوازم و تجهیزات ورزشی و بدنسازی جهت استفاده ی عموم، از نوجوان تا بزرگسال و برای سطوح از مبتدی تا قهرمانی می باشد.

مأمویت ون سیتی مدرن فیتنس (Vancity Modern Fitness) اطلاع رسانی از نتایج آخرین تحقیقات انجام شده بر روی فعالیت های متنوع ورزشی، به خصوص بدنسازی و آموزش روش های صحیح استفاده از تجهیزات مربوط به هر رشته می باشد. ارائه تجهیزات و لوازم متناسب با هر رشته ورزشی و آموزش طرز صحیح استفاده آن ها، به نحوی که هر ورزشکار بتواند در سریع ترین زمان ممکن با آسانترین روش های کاربردی، بدون هیچ گونه آسیب دیدگی، به آمادگی مطلوب دست پیدا کند. بر خلاف بسیاری از همکاران، شرکت ون سیتی مدرن فیتنس (Vancity Modern Fitness) معتقد است که تنها راه بالا بردن سطح آمادگی جسمانی، تمرین در باشگاه و انجام تمرینات طاقت فرسا توسط وزنه های سنگین و دستگاه های بدنسازی نبوده، بلکه با استفاده از وسایل بسیار سبک و با صرف هزینه بسیار اندک می توان به چنین اهدافی دسترسی پیدا کرد.

با بهره گیری از توان فنی و علمی متخصصان کارآزموده و طراحان، شرکت ون سیتی مدرن فیتنس آماده است تا با جدیدترین وسایل، به روز ترین چیدمان و کمترین هزینه، فضاهای ورزشی را برای رشته های نوین و مختلفی چون کراس فیت و بوت کمپ (تمرینات بوت کمپ شامل حرکات کششی، دو، بلند کردن وزنه و اجسام دیگر، تمرین با طناب های TRX، شنا سوئدی و دراز نشست، تمرینات پرشی و طیف گسترده ای از تمرینات سخت است و در آخر با حرکات کششی یوگا جلسات به پایان می رسد. امروزه کلمه بوت کمپ به فعالیت های فیتنس و تناسب اندامی که چربی سوزی را ترویج می کند گفته می شود. این ورزش زیر شاخه ای از بدنسازی است.) طراحی و تجهیز کند. ضمناً، آموزش مربیان برای استفاده صحیح و ایمن از وسایلی که توسط شرکت ون سیتی مدرن فیتنس تامین می گردد، در زمره خدماتی است که این شرکت ارائه می کند.

 

عاقلانه تمرین کنید و یا در یک موقعیت باقی بمانید.

در ادامه به معرفی برخی از محصولات شرکت ون سیتی مدرن فیتنس می پردازیم.

 

بوسوبال (BOSU BALL)

BOSU Balance Trainer که اغلب توپ بوسو نامیده می شود، یک وسیله تمرین تناسب اندام است که در سال 1999 توسط فردی به نام دیوید وک ابداع شد. بوسوبال شامل یک نیمکره لاستیکی متورم است که به یک پلت فرم سخت متصل  شده است. بوسوبال، توپ آبی نصفه نیز نامیده می شود زیرا همانند توپ ثابتی است که از وسط نصف شده باشد.  بوسو مخفف کلمه انگلیسی Both Sides Up به معنی هر دو طرف رو به بالا است که در واقع بیانگر نحوه استفاده دو طرفه از این محصول می باشد. بوسوبال برای انجام تمرینات تعادل استفاده می شود هنگامی که طرف گنبدی شکل بالا قرار می گیرد، توپ بوسو سطح ناپایداری را فراهم می کند در حالی که دستگاه پایدار است. این ترکیب پایداری / ناپایداری امکان انجام طیف بسیار گسترده ای از حرکات را برای کلیه ورزشکاران، از مبتدی تا قهرمانی و حتی ورزشکاران آسیب دیده فراهم می سازد. هنگامیگه قسمت طرف گنبدی شکل بالا است، بوسو بال می تواند برای انجام تمرینات ورزشی و فعالیت های هوازی استفاده گردد. همانگونه که نام این وسیله پیشنهاد می دهد، بوسو بال را می توان به صورت بسیار ناپایدار هم استفاده نمود به گونه ای که طرف سخت وسیله بالا قرار گیرد. در این حالت بوسوبال فوق العاده ناپایدار است و می تواند برای انجام گسترۀ وسیعی از تمرینات استفاده گردد.

 

قرقره شکم (EXTREME WHEEL)

قدرت و تعادل خود را با داشتن عضلات مرکزی قوی بهبود بخشید. قرقرۀ شکم، عضلات شکمی، آبلیکوس، کمر، ران و باسن را برای داشتن تمرینات کلی به چالش می کشد. همچنین می توانید نتایج را در قفسۀ سینه، بازو و همسترینگ مشاهده کنید. با قرقره شکم می توانید گسترۀ وسیعی تمرین از مبتدی تا پیشرفته را انجام دهید. بنابراین هر شخص در سطوح تناسب اندام مختلف می تواند از مزایای قرقره شکم بهره مند شود.

 

کش های مقاومتی (RESISTANCE BANDS)

چه بخواهید بدن ورزشکاری و لاغر داشته باشید و چه بخواهید عضله سازی کنید، کش های مقاومتی دارای سطوح مقاومتی مختلفی هستند که می توانند برای رسیدن به هدف، به شما کمک کنند.

مردان: بسته به سن، سطح و اهداف تناسب اندام، ممکن است بخواهید علاوه بر کش های مقاومتی با وزنه های آزاد هم تمرین کنید. ولی بدانید که حتی برای ورزشکار قهرمانی، این کش ها که بر مبنای مقاومت کششی طراحی شده اند، برای حفظ یک بدن سالم، نسبت به کار با وزنه در الویت می باشند. تمرین با کش های مقاومتی در عضلات تثبیت کننده باعث می شود که بدن از آسیب ها محافظت شود. پرورش دادن عضلات تثبیت کننده می تواند به داشتن ظاهر لاغرتر و پُر تر کمک کند. چندین دهه است که فیزیوتراپیست ها و پزشکان از کش های مقاومتی برای بازسازی مفاصل و عضلات آسیب دیده با استفاده از عضلات تثبیت کننده استفاده می کنند.

زنان: مطالعات نشان می دهد که اکثر زنان عضلات حجیم را نمی خواهند، و عضلات زیبا، براق و عضلاتی که انجام فعالیت های روزانه را ساده تر می کند را ترجیح می دهند. به این دلیل زنان تمایلی برای رفتن به باشگاه و کار با وزنه ها را ندارند. اغلب زنان مبالغ زیادی را برای کار با دستگاه های قلبی عروقی پرداخت می کنند. کش های مقاومتی بهترین راه حل هستند. استفادۀ معمول از این کش ها امکان داشتن عضلات بدون چربی و زیبا و همچنین انجام تمرینات قلبی عروقی را به طور همزمان فراهم می کند.

جوانان: از آنجا که کش های مقاومتی بر اساس مقاومت کششی کار می کنند و نه وزن مطلق، فشارهای غیر ضروری بر استخوان های درحال رشد وارد نمی شود و مانند استفاده از وزنه مانع از رشد کودکان نمی گردد. ورزش کردن و داشتن تناسب اندام در داشتن اعتماد به نفس و ساختن عزت نفس به کودکان کمک می کند. کش های مقاومتی، مناسبِ تمرینات در منزل کودکان است.

سالمندان: تجهیزات مناسب ورزش سالمندان به ندرت پیدا می شوند. بزرگترین چیزی که در بارۀ نتایج ®Ripcords ثابت شده است این است که کش های مقاومتی به هیچ گونه جمعیت شناختی محدود نمی شوند. وزنه ها و فشارهای غیر ضروری اعمال شده بر مفاصل و استخوان ها، اغلب سبب ایجاد درد و مشکلاتی برای استفاده کنندگان می شود. کش های مقاومتی دارای مزایای بیشتر برای افراد مبتلا به آرتروز و پوکی استخوان هستند. کش های مقاومتی قدرت و استقامت بیشتری برای انجام انواع فعالیت های روزمره برای کاربران فراهم می کند.

کش مقاومتی ون سیتی، در 5 سختی متفاوت به همراه دسته و 5 بند با طول هر یک 150 سانتیمتر ارائه می شود.

کش های قدرتی (POWERBANDS)

کش های قدرتی برای تقویت عضلات پا مناسب بوده قابل حمل و بادوام می باشند. از کش های قدرتی می توان به عنوان ابزار فیزیوتراپی برای بازیابی دامنه حرکات عضله استفاده نمود. با استفاده از این کش ها می توانید از وقوع آسیب های ورزشی پیشگیری کنید. امروزه بسیاری از تیم های ورزشی مختلف، برای آماده سازی پیش از فصل رقابت ها، از این نوع کش ها که با توجه به تمرینات و حرکات متنوعی که می توان با آن ها انجام داد، در تمامی رشته های ورزشی از کارایی بالایی برخوردار هستند، استفاده می نمایند.

مقاومت کش ها عبارتند از:

 • کش قرمز با مقاومت 2 الی 16 کیلوگرم
 • کش مشکی با مقاومت 11 الی 36 کیلوگرم
 • کش بنفش با مقاومت 23 الی 54 کیلوگرم
 • کش سبز با مقاومت 27 الی 68 کیلوگرم
 • کش آبی با مقاومت 32 الی 79 کیلوگرم

 

کتل بل (KETTLE BALL)

ویژگی منحصر به فرد کتل بل این است که بر خلاف سایر وزنه ها، مرکز ثقل آنها در کف دست نبوده و به همین دلیل هنگام تمرین تعداد بیشتری از عضلات شما را به کار می گیرند.از دیگر مزایای استفاده از کتل بل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • به افزایش توانایی، قدرت و استقامت کلی بدن کمک می کند.
 • کتل بل در تمام زوایای حرکتی قابل استفاده است.
 • کتل بل انعطاف پذیری دینامیکی بدن را افزایش می دهد.
 • وزن غیر متمرکز کتل بل باعث افزایش ثبات، چابکی و استحکام عضلات مرکزی می گردد
 • از کتل بل می توان برای اسکوات، پرتاب کردن، حرکات وزنه برداری مانند کلین اند جرک، تاب دادن های چرخشی و ... استفاده نمود.

 

RUMBLE ROLLER

انعطاف پذیری، تقویت عضلات و ریکاوری اجزای حیاتی هر برنامه تمرینی است. یک راه عالی برای افزایش انعطاف پذیری و افزایش سرعت ریکاوری بعد از تمرینات، درمان نقطه ای هدف یا ماساژ شخصی است. RUMBLE ROLLER یک ابزار عالی برای بیدار کردن عضلات خسته قبل از شروع تمرین و ورزیدن عضلات دردناک بعد از ورزش است. همراه با RUMBLE ROLLER غلطک ماساژ (Massage Roller) به همراه برخی حرکت های قدرتی بالاتنه که شما نمی توانید فقط با غلطک های معمولی انجام دهید بخشی از برنامه ریکاوری بعد از تمرینات هستند. قدرت و جوانی را با غلطک های ماساژ RUMBLE ROLLER به دست آورید! غلطک ماساژ از فوم متراکم با سلول های فشرده تولید شده که سطح نرمی را ارائه می کند اما دارای هستۀ محکم بوده که ساپورت طولانی مدت و استحکام را ایجاد می کند. الگوهای مختلف، ماساژ بافتی عمیق با یک بافت فوم راحت ارائه می دهد. غلطک های ماساژ با دو انتهای باز برای انواع مختلف تمرینات و همچنین برنامه های ماساژ طراحی شده است.

تشک شکم (AB MAT)

بدیهی است که داشتن عضلات قوی شکم، بستگی صد در صد به داشتن عضلات محکم پشت دارد. این تخته بهترین وسیله برای پرورش عضلات هسته مرکزی بدن یعنی شکم، پهلو، باسن و پشت بوده و به صورت همزمان موجب تقویت و استحکام این عضلات می گردد. به علاوه امکان انجام طیف کامل حرکاتی را که برای تقویت عضلات شکمی لازم است، میسر ساخته و دامنه این حرکات را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. انحنای سطح روی این تخته، ضمن راحتی، قوس قسمت تحتانی کمر را پر نموده و از بروز آسیب دیدگی جلوگیری می نماید. ثبات این وسیله بر روی زمین، امکان تمرکز روی حرکات پشت سر هم را به وجود آورده و به دلیل سبکی وزن، قابل حمل بوده و می تواند در هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد. این وسیله برای عموم ورزشکاران با هر وزن و قدی قابل استفاده می باشد. به طور کلی می توان گفت:

 • دامنه حرکات را برای کار کردن بر روی تمام گروهای عضلانی شکم افزایش می دهد.
 • گستره ای از تمرینات عضلات شکمی بالا و پایین به علاوۀ عضلات پایین کمر و آبلیکوس به طور مجزا، قابل انجام است.
 • دارای یک طراحی راحت و ایمن برای ساپورت قسمت پایینی کمر و ایجاد حمایت و کمک به پیشگیری از آسیب است.
 • تک سایز! نیازی به نگرانی در مورد تفاوت قد و وزن کاربران وجود ندارد.
 • تعادل زیاد! برخلاف توپ های فیتنس، تشک شکم ثابت بوده و لغزش ندارد. بنابراین می توانید بر تمرینات خود تمرکز کنید.
 • طراحی فشرده و قابل حمل که نیاز به جداسازی و تنظیم مجدد ندارد. می توانید آن را با خود به هرجا ببرید.

 

غلطک ماساژ فوم (FOAM ROLLER MASSAGE)

غلطک ماساژ فوم ون سیتی مدرن فیتنس نوع جدیدی از غلطک فوم است که برای افراد و ورزشکاران مختلف -از دوندگان مسافت های طولانی و ورزشکاران استقامتی گرفته تا کشتی گیران و وزنه برداران رقابتی و بازیکنان بزرگ لیگ و طرفداران یوگا و فوتبال - طراحی شده است. اگر قصد ماساژ عضلات لاتسیموس، چهار سر، پایین کمر و یا دیگر گروه عضلانی بزرگ را دارید این گزینه قطعاً مناسب شما است.

 

THE STICK/THE MARATHON

مزایا

 • زمان ریکاوری را تسریع می بخشد.
 • درد، سفتی و تحریک عضلات را کاهش می دهد.
 • عضله را از سختی فعالیت رها می کند.

 

مدیسن بال (MEDICAL BALL)

مدیسن بال که به عنوان توپ تمرین، توپ پزشکی یا توپ تناسب اندام شناخته می شود، یک توپ سنگین تقریباً با قطری به عرض شانه ( تقریباً 13.7 اینچ) است و اغلب برای تمرینات قدرتی و توانبخشی استفاده می شود. این توپ ها دارای وزن های (2، 4، 6، 8 و 10کیلوگرمی) و سایزهای مختلف بوده و برای انجام انواع تمرینات بدنسازی مناسب و مفید می باشند. مدیسن بال نقش مهمی در زمینه پزشکی-ورزشی ایفا می کند. اگرچه نباید این توپ ها را با توپ های بادی بزرگتر اشتباه گرفت.

توپ های شنی به خصوص در تمرینات پلایومتریکس، برای بالا بردن توان چابکی و قدرت انفجاری بسیار موثر می باشند.

مزایا

 • از آن ها برای توانبخشی یا تمرینات قدرت انفجاری استفاده کنید.
 • مدیسن بال برای هدف قرار دادن عضلات مرکزی در صدها حرکات تمرینی که می تواند با توپ انجام شود عالی است.
 • از درزهای معکوس برای داشتن حداکثر دوام استفاده شده است.
 • هماهنگی و تعادل را بهبود می بخشد.
 • با انجام تمرینات پرتابی متعدد قدرت بالاتنه در بازوها، شانه ها، کمر و عضلات مرکزی بهبود بخشیده می شود.
 • در صورت استفاده در تمرینات لانژ و اسکوات قدرت پایین تنه را افزایش می دهد.

 

جلیقۀ وزنه دار (WEIGHTED VEST)

چه شما بخواهید بدن ورزشکاری و لاغر داشته باشید و چه بخواهید عضله سازی کنید، جلیقه های وزنه دارای قابلیت تنظیم هستند که می توانند برای رسیدن به هدف، به شما کمک کنند.

برای کارآموزان / مربیان: آیا می دانستید... که هرچه بیشتر در طول روز کالری بسوزانید دارای تناسب اندام بهتر خواهید بود. تصورمی کنید که چرا بیشتر به تمرینات وزن سنتی اهمیت می دهند؟ این وسیلۀ قابل حملِ تناسب اندام را در هر فعالیت و یا برنامۀ فیزیکی برای به حداکثر رساندن نتایج آن به همراه داشته باشید. جلیقۀ وزنه دار مسیر سریع به تناسب اندام حرفه ای است! انجام همزمان تمرینات کششی و قدرتی دیگر سخت نیست! سرعت و چابکی شما در هریک از حرکات به آسانی بهبود بخشیده می شود. جلیقۀ وزنه دار می تواند با نوع فعالیت ورزشی شما، داخل سالن و یا فضای باز، یوگا، ایروبیک، تمرینات وزن، بوکس، شنا، ماراتن، دوچرخه سواری، کوهنوردی و ....، سازگار شود. حتی در آموزش های سخت نظامی قابل استفاده است.

برای دوندگان: بدن ما برای دویدن طراحی شده است کاملا مشابه با ماشین که برای راندن طراحی شده است. اما اگر همترازی خودرو هنگام رانندگی از بین برود به شدت آسیب خواهید دید. همین نظریه دربارۀ بدن انسان نیز به کار گرفته می شود... مطمئن شوید که عضلات شما از قدرت کافی برخوردار هستند. استقامت و حرکات جهت دار برای اطمینان از به کارگرفته شدن مفاصل توسط بدن و دویدن به فرم طبیعی بسیار حیاتی است.

دوستداران ورزش و ورزشکاران: اگر ورزشکار و یا عضو یک تیم ورزشی هستید، این تجهیزات عالی و قدرتمند که در ارتقاء تمرینات شما کمک کننده هستند را دوست خواهید داشت. چرا؟ استفاده از وزنه های بیشتر در تمرینات، با افزایش مقاومت بیشتر به بدن، در بدست آوردن قدرت بیشتر، استقامت طولانی تر و حرکت سریع تر کمک می کند. جلیقۀ وزنه دار بهترین وسیلۀ کمکی برای بازیکنان فوتبال در سطوح حرفه ای است... در بازی بسکتبال آیند یک شوت پرشی را با جلیقه وزنه دار امتحان کنید. جلیقه برای حفظ محدودۀ وزن عالی است. در تمرینات روزمره و یا بدنسازی خود: با جلیقه وزنه دار مؤثر تر، کارآمد تر و کاملاً اقتصادی پیشرفت کنید. از جلیقه در تمرینات قدرتی خانگی، شدو بوکسینگ (shadowboxing) یا تمرینات قلبی عروقی برای افزایش قدرت پا، حجم بدن و ظرفیت هوازی بهرمند شوید.

توپ تسکین دهنده درد (TENSION RELIEF BALL)

توپ تسکین درد یک وسیلۀ مؤثر برای درمان میوفاسیال (myofascial: یک نقطه دردناک و حساس در یک نقطه از بدن ایجاد می گردد که باعث می شود هم درد در محل خودش ایجاد شود و هم به یک یا چند محل اطرافش منتشر گردد) است که در یک بسته بندی تطبیق پذیر، قابل حمل، با قابلیت شستشو و انجماد ارائه می شود. ساختار متراکم توپ و طراحی ظاهری آن این امکان را به وجود می آورد که توپ عمیقاً وارد بافت شده، حتی در مکان هایی که دسترسی به آن سخت است مانند وسط کمر، عضلات فلکسور ران و قوس پا، و آن عضلات را تسکین دهد. این توپ برای کاربرد خانگی، درمانگاه و باشگاهی مناسب است. این توپ همراه با کتابچۀ دستورالعمل ارائه می شود. غلطک های فومی به طور سنتی توسط خود شخص برای تسکین میوفاسیال کمر به کار گرفته می شوند اما آن ها بزرگ بوده و کارایی این توپ ها را ندارند. برای غلطک فومی این امکان وجود ندارد که عمیق وارد بافت کمر شود و به یک تسکین کامل دست یابد. وظیفۀ توپ تسکین درد پیدا کردن عمیق ترین عضلات، خارج کردن تمامی فشارها از آن ها و برگرداندن آن ها به حالت آرامش و سکون است.

بتل روپ یا طناب نبرد (BATTLE ROPE)

برای قرن ها سئوال در مورد چگونگی ایجاد حداکثر ضربان قلب مؤثر درحال استفاده فوق العاده از بالاتنه بدون جواب بود. حتی مشت زدن ها نیز نیروهای به سمت خارج را به کار می گیرد و به اندازۀ کافی عضلات کِشنده را درگیر نمی کند. John Brookfield، یک مرد قوی که برای عملکرد فوق العادۀ خود شناخته شده است، پیشگام در استفاده از بتل روپ با انجام حرکات خطی و دایره وار برای ایجاد حداکثر ضربان قلب با انجام حرکات بالاتنه است. در هر صورت، امروزه بتل روپ اساس هر گونه کاهش وزن و یا برنامه های قلبی عروقی را تشکیل می دهد. زیرا کمترین کشیدگی مفاصل و ماکزیمم بازده هوازی و غیر هوازی را به همراه دارد.

کسی که با استفاده ازسیستم طناب نبرد مشغول به تمرین می شود، از مزایا و نتایج آن به طور کامل بهره مند خواهد شد. این وسیله به ورزشکاران در کلاس جهانی و ورزشکاران رقابتی کمک می کند تا عملکرد خود را بهبود بخشند. همچنین بتل روپ در کاهش وزن چند پوندی نیز مؤثر عمل می کند. به سادگی بدون توجه به اهداف شخصی، هرکسی می تواند از مزایای بتل روپ بهره مند شود. دلیل این امر این است که سیستم شما را کنترل نمی کند و این شما هستید که سیستم را کنترل می کنید. سیستم یک هواپیما است و شما خلبان هستید.

 

ترامپولین (Trampoline)

ترامپولین که به صورت دایره یا چند ضلعی و با ابعاد مختلف ساخته می شود، در واقع تور تندرستی نامیده می شود و فعالیت بر روی آن بسیار لذت بخش است. تمرین اصلی بر روی ترامپولین، پرش عمودی و به دفعات است. پرش هایی که روی این دستگاه انجام می دهید، موجب افزایش ضربان قلب، گردش کامل خون در سراسر بدن، رسیدن اکسیژن بیشتر به تمام عضلات، سوخت و ساز بیشتر و در نتیجه، کاهش وزن و ایجاد سرزندگی، هوشیاری و سلامتی است. بر خلاف ورزش هایی مانند تنیس یا جاگینگ که ضربات سنگینی به مفاصل وارد می کنند، ترامپولین با بهره گیری از صفحه انعطاف پذیر روی آن ضربات ناشی از فرود پس از پرش را که دوبرابر نیروی جاذبه می باشد خنثی کرده و تا 80 درصد از شوک وارده را که موجب ضربات و صدمات به مفاصل و استخوان بندی می گردد خنثی نموده از بیماری شکنندگی و پوکی استخوان جلوگیری و برای ساخت و حفظ استخوان های قوی، مفید می باشد. از دیگر فواید این وسیله، افزایش ظرفیت هوازی، همچنین بهبود جریان گردش مایع درون لنفی و تقویت سیستم ایمنی بدن است. همچنین، به دلیل پمپاژ مداوم اکسیژن تازه به مغز، باعث هشیاری، شادی و اعتماد به نفس می گردد. بعلاوه، ترشح ماده اندروفین توسط مغز که موجب شادی، سرزندگی و مثبت اندیشی می شود، در تمرینات ترامپولین به اوج خود می رسد.

وایپر (ViPR)

این وسیله ورزشی مدرن با الگو گرفتن از کارهای روزمره در مزارع مانند جا به جایی بسته های علوفه، سطل های بزرگ حمل شیر و سبدهای سنگین میوه یا تخم مرغ توسط آقای Michol Dalcourt، ابداع گردیده است. وایپر با اضافه نمودن بار (وزنه) به حرکاتی که با جا به جایی کل بدن انجام می شوند، موجب بالا بردن سطح سرزندگی، شادابی، کارایی و بازآفرینی اهداف ورزشی در کلیه سطوح گردیده، و ترکیب کننده تمرینات وظیفه گرا مانند قراردادن یک وزنه در ارتفاع مشخص، با تمرینات مقاومتی مثل تکرار به دفعات این حرکات بوده و موجب چابکی در انجام آن ها می گردد.

 

 

 

 

ترجمه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.

منبع: www.vancitymodernfitness.com

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده
log(43) | debug(0) | profiler(7) | db(64) | system(13) | all
log
08:55:56.6684
[info]
Service "Log" is loaded
08:55:56.7031
[info]
Service "Security" is loaded
08:55:56.7056
[info]
Resource "security" is booted
08:55:56.7066
[info]
Service "Database" is loaded
08:55:56.7204
[info]
Resource "database" is booted
08:55:56.7213
[info]
Service "Registry" is loaded
08:55:56.7246
[info]
Service "Cache" is loaded
12:25:56.7412
[info]
Resource "config" is booted
12:25:56.7501
[info]
Service "Module" is loaded
12:25:56.7612
[info]
Resource "router" is booted
12:25:56.7629
[info]
Service "I18n" is loaded
12:25:56.7696
[info]
Resource "i18n" is booted
12:25:56.7705
[info]
Resource "module" is booted
12:25:56.7715
[info]
Resource "modules" is booted
12:25:56.7726
[info]
Service "Session" is loaded
12:25:56.8038
[info]
Resource "session" is booted
12:25:56.8049
[info]
Service "Authentication" is loaded
12:25:56.8085
[info]
Service "User" is loaded
12:25:56.811
[info]
Service "Api" is loaded
12:25:56.8159
[info]
Resource "authentication" is booted
12:25:56.8166
[info]
Resource "permission" is booted
12:25:56.8176
[info]
Resource "render_cache" is booted
12:25:56.8564
[info]
Service "Asset" is loaded
12:25:56.8574
[info]
Service "Theme" is loaded
12:25:56.8617
[info]
Translation "module/news:default.fa" is loaded.
12:25:56.8676
[info]
Service "Permission" is loaded
12:25:56.8742
[info]
Service "RenderCache" is loaded
12:25:56.8919
[info]
Service "Markup" is loaded
12:25:56.9035
[info]
Service "Url" is loaded
12:25:56.9038
[notice] #412 in module/news/src/Api/Story.php
Undefined index: getUser
12:25:56.9149
[info]
Service "View" is loaded
12:25:57.2296
[info]
Service "Avatar" is loaded
12:25:57.2326
[info]
Translation "module/favourite:default.fa" is loaded.
12:25:57.235
[info]
Service "SocialSharing" is loaded
12:25:57.2371
[info]
Translation "theme/osportv3:default.fa" is loaded.
12:25:57.3427
[info]
Translation "module/system:block.fa" is loaded.
12:25:57.6186
[info]
Translation "module/shop:block.fa" is loaded.
12:25:57.6254
[info]
Translation "module/shop:block.fa" is loaded.
12:25:57.6316
[info]
Translation "module/search:block.fa" is loaded.
12:25:57.7193
[info]
Service "Comment" is loaded
12:25:57.8278
[info]
Translation "module/comment:default.fa" is loaded.
12:25:57.9328
[info]
Service "Editor" is loaded
12:25:58.0204
[info]
Route: front:news-story-index.
debug
profiler
12:25:56.668
PI - time: 1.3548; realmem: 6291456; emalloc: 11427336
12:25:56.8751
ACTIION - time: 0.2525; realmem: 0; emalloc: 928200
12:25:57.3223
BLOCKS - time: 0.0007; realmem: 0; emalloc: 21424
12:25:57.3421
BLOCK: نوار ابزار کاربر - time: 0.0764; realmem: 0; emalloc: 80120
12:25:57.4242
menu - time: 0.1177; realmem: 0; emalloc: 40736
12:25:57.6254
BLOCK: سبد خرید - time: 0.0003; realmem: 0; emalloc: 392
12:25:57.6308
BLOCK: جستجو - time: 0.0021; realmem: 0; emalloc: 9160
db
12:25:56.8014
[0.0015]
query: SELECT `core_session`.* FROM `core_session` WHERE `id` = :where1
params: [where1] rbj4g2ld9841r7ma9bj9hur0v7;
12:25:56.8687
[0.0017]
query: SELECT `core_permission_rule`.* FROM `core_permission_rule` WHERE `resource` = :where1 AND `section` = :where2 AND `role` IN (:where3) LIMIT :limit
params: [where1] module-admin;[where2] front;[where3] guest;[limit] 1;
12:25:56.8712
[0.0012]
query: SELECT `core_permission_rule`.* FROM `core_permission_rule` WHERE `section` = :where1 AND `module` = :where2 AND `resource` = :where3 AND `role` IN (:where4) LIMIT :limit
params: [where1] front;[where2] news;[where3] module-access;[where4] guest;[limit] 1;
12:25:56.8808
[0.0050]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] about-vancity-modern-fitness;
12:25:56.9097
[0.0044]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:56.9172
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:56.9195
[0.0009]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:56.9227
[0.0011]
query: UPDATE `news_story` SET `hits` = hits+ 1 WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1130;
12:25:56.9247
[0.0227]
query: SELECT `news_link`.`story` AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story > :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` IN (:where4) AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `id` ASC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 1130;[where3] 1702112156;[where4] 12;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 1;
12:25:56.9485
[0.0010]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1144;
12:25:56.9501
[0.0015]
query: SELECT `news_link`.`story` AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story < :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` IN (:where4) AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `id` ASC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 1130;[where3] 1702112156;[where4] 12;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 1;
12:25:56.9521
[0.0064]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 51;
12:25:56.9623
[0.0029]
query: SELECT DISTINCT story AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story != :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` = :where4 AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `time_publish` DESC, `id` DESC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 1130;[where3] 1702112156;[where4] 12;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 10;
12:25:56.966
[0.0023]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` IN (:where1, :where2, :where3, :where4, :where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10) AND `status` = :where11 ORDER BY `time_publish` DESC, `id` DESC
params: [where1] 1152;[where2] 1151;[where3] 1144;[where4] 1116;[where5] 1114;[where6] 1109;[where7] 1099;[where8] 1083;[where9] 1058;[where10] 1054;[where11] 1;
12:25:56.9697
[0.0008]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1634;
12:25:56.9718
[0.0007]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1634;
12:25:56.9741
[0.0009]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1634;
12:25:56.977
[0.0008]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1633;
12:25:56.979
[0.0008]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1633;
12:25:56.9812
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1633;
12:25:56.9849
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1626;
12:25:56.9888
[0.0009]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1626;
12:25:56.9919
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1626;
12:25:56.9958
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1594;
12:25:57.0019
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1594;
12:25:57.0064
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1594;
12:25:57.0119
[0.0008]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1592;
12:25:57.0144
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1592;
12:25:57.0173
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1592;
12:25:57.0214
[0.0013]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1587;
12:25:57.0246
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1587;
12:25:57.0277
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1587;
12:25:57.0315
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1577;
12:25:57.0344
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1577;
12:25:57.0374
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1577;
12:25:57.0413
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1559;
12:25:57.0443
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1559;
12:25:57.0473
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1559;
12:25:57.0513
[0.0012]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1518;
12:25:57.0544
[0.0009]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1518;
12:25:57.0569
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1518;
12:25:57.0609
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1514;
12:25:57.0637
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1514;
12:25:57.0668
[0.0010]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1514;
12:25:57.1186
[0.0017]
query: SELECT `favourite_list`.* FROM `favourite_list` WHERE `uid` = :where1 AND `item` = :where2 AND `table` = :where3 AND `module` = :where4
params: [where1] 0;[where2] 1130;[where3] story;[where4] news;
12:25:57.1211
[0.0010]
query: SELECT `favourite_list`.* FROM `favourite_list` WHERE `item` = :where1 AND `table` = :where2 AND `module` = :where3 ORDER BY `id` DESC, `time_create` DESC
params: [where1] 1130;[where2] story;[where3] news;
12:25:57.1422
[0.0011]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.1507
[0.0637]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.2188
[0.0016]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.3251
[0.0010]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] about-vancity-modern-fitness;
12:25:57.3296
[0.0007]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.3319
[0.0008]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.3344
[0.0009]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.3403
[0.0014]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] system-user-bar;
12:25:57.6153
[0.0020]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] shop-basket;
12:25:57.6238
[0.0014]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] shop-basket;
12:25:57.6294
[0.0011]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] search-search;
12:25:57.7307
[0.0020]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] about-vancity-modern-fitness;
12:25:57.8181
[0.0019]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.822
[0.0009]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.8249
[0.0007]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1611;
12:25:57.8284
[0.0011]
query: SELECT `comment_root`.* FROM `comment_root` WHERE `module` = :where1 AND `type` = :where2 AND `item` = :where3
params: [where1] news;[where2] news;[where3] 1130;
12:25:58.0209
[0.0006]
query: SELECT `core_session`.* FROM `core_session` WHERE `id` = :where1
params: [where1] rbj4g2ld9841r7ma9bj9hur0v7;
12:25:58.0221
[0.0006]
query: INSERT INTO `core_session` (`modified`, `data`, `id`, `lifetime`) VALUES (:modified, :data, :id, :lifetime)
params: [modified] 1702112158;[data] __ZF|a:2:{s:20:"_REQUEST_ACCESS_TIME";d:1702112156.8036349;s:6:"_VALID";a:1:{s:36:"Zend\Session\Validator\HttpUserAgent";s:40:"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)";}}PI_USER|a:2:{s:5:"field";a:3:{s:2:"id";i:0;s:8:"identity";s:0:"";s:4:"name";s:10:"مهمان";}s:4:"time";i:1702112456;}hits_news|a:1:{i:1130;b:1;}FlashMessenger|C:23:"Zend\Stdlib\ArrayObject":205:{a:4:{s:7:"storage";a:0:{}s:4:"flag";i:2;s:13:"iteratorClass";s:13:"ArrayIterator";s:19:"protectedProperties";a:4:{i:0;s:7:"storage";i:1;s:4:"flag";i:2;s:13:"iteratorClass";i:3;s:19:"protectedProperties";}}};[id] rbj4g2ld9841r7ma9bj9hur0v7;[lifetime] 1440;
system
Execution time
1.3713 s
Included files
597 files
Memory usage
12470040; peak: 12632904 bytes
OS
Linux
Web Server
LiteSpeed
PHP Version
7.0.33
Pi Environment
2.6.0-beta development
Zend Version
2.4.11
Persist Engine
file
Cache Storage
Pi\Cache\Storage\Adapter\Filesystem
Module
news
Theme
osportv3
Extensions
APC: ; Intl; cURL