لگوی 361 درجه به معنی رضایت بیش از 360 درجه است.

 

برند 361 درجه (361 Degrees) که درسال 2003 تأسیس شده است، یکی از بزرگترین شرکت های ورزشی بین المللی در چین است. 361 درجه (361 Degrees) یک شرکت کالای ورزشی متحد است که در مدیریت برند، تحقیق و توسعه، طراحی، تولید و توزیع کالاهای ورزشی مشارکت دارد. محصولات اصلی 361 درجه شامل کفش، پوشاک، لوازم جانبی، پوشاک و کفش کودکان و لباس های ورزشی متداول تحت نام 361 درجه (361 Degrees) است.

 

 گروه 361 درجه از طریق توزیع کنندگان منحصر به فرد، مدل کسب و کار مستقل را به منظور مدیریت شبکه توزیع گسترده ای با بیش از 7000 فروشگاه خرده فروشی، شامل 31 استان، مناطق مستقل و شهرها در سراسر چین اداره می کند. برند 361 درجه (361 Degrees) توانسته است در بین تولید کنندگان کالاهای ورزشی چین رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

 

 

تولید محصولات متنوع و منافع برند قوی، سبب شده است تا برند 361 درجه در بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده، برزیل، اروپا و خاورمیانه حضور چشمگیری داشته باشد.

به عنوان یک برند برجستۀ ورزشی در چین، برند 361 درجه (361 Degrees) معتقد به " یک درجه شور و شوق بیشتر" است و اشتیاق خود را در عمل نشان می دهد. گروه 361 درجه به طور چشمگیری در فعالیت های رفاه عمومی که به بهبود اقتصاد محلی و ارتقاء و توسعۀ ورزش می انجامد، مشارکت فعال دارد. در سال 2015 برند 361 درجه (361 Degrees) با شرکت Chinese Internet giant Baidu برای تولید کفش هوشمند کودکان، همکاری نزدیکی داشت. همچنین در سال 2016، برند 361 درجه (361 Degrees) اسپانسر اصلی بازی های المپیک و پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو، برزیل بود.

 

لگوی 361 درجه از اعداد 361 و مفهوم هندسی درجه تشکیل شده است که به معنی رضایت بیش از 360 درجه است. و همچنین نگرش مداوم شرکت نسبت به پیگیری برای تعالی را نشان می دهد. در همین حال، یک درجۀ اضافی نمایندۀ عشق برای زندگی و کار و بیشتر برای ورزش است. عشق یک درجه بیانگر احساسات مستقیم فراتر از مرزها، و همچنین به عنوان اتصال ورزش و مردم است.

 

361 درجه (361 Degrees) محصولاتی را برای ورزشکاران حرفه ای بر طبق آخرین نیاز آن ها تولید می کند. برند 361 درجه (361 Degrees) آخرین تکنولوژی ها و طرح های کاربردی را در جهت ارائۀ محصولات حرفه ای به کار گرفته در نتیجه به بهبود عملکرد ورزشی و حفاظت از سلامتی کمک می کند. این محصولات پارچه های کاربردی ویژه ای را استفاده می کنند که عملکرد عالی هنگام ورزش را فراهم کرده و تجربۀ راحتی در پوشیدن لباس را به ارمغان می آورد.

 

این تکنولوژی یک سیستم تهویه است که رطوبت را با استفاده از مواد +1o Dry یا +1o DrySmart و تهویه را با استفاده از مش 3D در مناطق عرق کنندۀ اصلی مدیریت می کند. این تکنولوژی احساس خنکی و راحتی ایجاد می نماید.

 

این تکنولوژی مدیریت رطوبت هوشمند است که رطوبت را از سطح بدن دور کرده و آن را به خارج از پارچه هدایت می کند درنتیجه تبخیر عرق را سرعت می بخشد.

 

پارچه ای خاص است که عرق ریختن را تسریع می کند و ورزشکار را به طور پیوسته خشک و راحت نگه می دارد بنابراین عملکرد ورزشی بهبود بخشیده می شود.

 

نازک و فوق العاده سبک

بسته بندی خیلی راحت

راحتی در پوشیدن و عملکرد ورزشی خوب

 

این تکنولوژی اصول انعکاس گرما را برای حفظ کردن گرمای بدن در شرایط آب و هوایی بیرون به کار می گیرد. بازدهی گرمایی عالی.

 

با کیفیت بالا و محسوس نایلون های ظریف و با داشتن محتوای 90 درصدی از پَر، یک انتخاب ضروری در زمستان خواهد بود.

 

الکتریسیتۀ استاتیک کمتر، شوک الکتریسیتۀ استاتیک را کاهش داده و پوشیدن راحت پوشاک را حفظ می کند.

 

دارای ساختار ضد آب مؤثر همراه با آزادسازی گرما و تعریق. ورزشکار را خشک و راحت نگه می دارد.

 

با کاهش احساس محدودیت دارای قابلیت ارتجاعی عالی است که راحتی ورزشکار و عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد.

 

 

 

ترجمه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب تنها با ذکر منبع و دادن لینک فعال به مطلب مجاز می باشد.

منبع: enerictest.361sport.com/361degreesgroup/technologyclothing.asp

 

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده