"> آنلاین اسپرت - مطالب - سامانه ورزش | فواید دوچرخه سواری

قدرت مغز، روابط خانوادگی، سلامتی و شادی را با دوچرخه سواری بهبود بخشید.

 

اگر دوچرخه سواری را برای افزایش تناسب اندام، سلامتی، صرفه جویی مالی یا برای محافظت از محیط زیست انتخاب می کنید، انتخاب دوچرخه سواری یکی از بهترین انتخاب هایی است که داشته اید. اگر متقاعد نشدید در اینجا 30 مزیت اصلی دوچرخه سواری ذکر می گردد.

 

1- سریع تر به مقصد می رسید

تحقیق توسط سیتروئن نشان می دهد که، زمان رفت و آمد در شهرهای بزرگ بریتانیا به وسیله دوچرخه نسبت به استفاده از ماشین به نصف کاهش می یابد.

 

2- به خواب عمیق تری می روید

 

 

دوچرخه سواری در صبح خیلی زود ممکن است شما را در مدت زمان کوتاهی خسته کند و زمانیکه شما به رختخواب خود باز می گردید خواب با کیفیت تری خواهید داشت. محققان دانشگاه استنفورد از افراد کم تحرک که دچار بی خوابی بودند، خواستند تا 30-20 دقیقه دوچرخه سواری را در برنامه روزانه خود جای دهند. نتیجه؟ زمان مورد نیاز برای به خواب رفتن به نصف کاهش و زمان خواب تقریباً یک ساعت افزایش یافت. پروفسور جیم هورن از مرکز تحقیقات خواب دانشگاه Loughborough توضیح می دهد که:" ورزش در بیرون از منزل شما را در برابر نور روز قرار می دهد. این امر به هماهنگ کردن ریتم شبانه روزی بدن کمک می کند و همچنین بدن را از کورتیزول خلاص می کند. کورتیزول هورمون استرس است که می تواند از خواب عمیق جلوگیری کند.

 

3- جوانتر به نظر می رسید

محققان در دانشگاه استنفورد دریافتند که دوچرخه سواری منظم از پوست شما در برابر اثرات مضر تابش UV محافظت کرده و اثرات پیری را کاهش می دهد. دکتر کریستوفر رولند پین، متخصص پوست، توضیح می دهد: "افزایش گردش خون از طریق ورزش اکسیژن و مواد مغذی را به طور موثر تری به سلول های پوست می رساند در حالی که مواد سمی و مضر را از طریق عرق کردن از پوست خارج می کند. ورزش همچنین محیط ایده الی را برای بهینه سازی تولید کلاژن، به منظور کمک به کاهش ظهور چین و چروک و سرعت بخشیدن به روند بازسازی پوست ایجاد می کند.

 

4- بهبود عملکرد روده

به گفته کارشناسان دانشگاه بریستول، دوچرخه سواری اثرات عمیقی بر بدن دارد." فعالیت فیزیکی مدت زمان عبور غذا از رودۀ بزرگ را کاهش می دهد در نتیجه میزان آبی که در رودۀ بزرگ واجذب می شود را محدود می کند و مدفوع نرم تری که راحت تر دفع می شود به وجود می آید. به علاوه، ورزش های هوازی تنفس را تسریع و ضربان قلب را بالا می برد. این امر انقباض ماهیچه های روده را تحریک می کند و علاوه بر اینکه از نفخ پیشگیری می کند ابتلا به سرطان روده را نیز کاهش می دهد.

 

5- قدرت مغز را افزایش می دهد

احتیاج به درخشش ماده خاکستری مغز دارید؟ رکاب بزنید. محققان دانشگاه ایلینویز نشان دادند 5 درصد بهبود در تناسب سیستم تنفسی- قلبی از دوچرخه سواری منجر به بهبود 15 درصدی در آزمون های روانی می شود. این امر به این دلیل است که دوچرخه سواری به ساختن سلول های جدید مغزی در هیپوکمپوس می شود. ناحیه ای که مسئول حافظه است. این قسمت از سن 30 سالگی بدتر می شود. "دوچرخه سواری جریان خون و اکسیژن رسانی به مغز را افزایش می دهد. و باعث برانگیختن و بازسازی گیرنده های مغز می شود. این امر توضیحی برای چگونگی کمک ورزش در جهت رفع آلزایمر است.

 

6- نبرد با انواع بیماری

 

 

دوچرخه سواری کنید تا نیاز به دکتر نداشته باشید. دکتر کالینز، متخصص ارشد تغذیه در بیمارستان سنت جورج در لندن می گوید: "تمرینات ملایم سلول های ایمنی بدن را فعال تر می کند. بنابراین این سلول ها آماده نبرد با عفونت هستند." در حقیقت محققان دانشگاه کارولینای شمالی بیان کردند، افرادی که 30 دقیقه در روز، پنج روز در هفته دوچرخه سواری می کنند نصف افرادی که فعالیتی ندارند بیمار می شوند.

 

7- زندگی طولانی تر

کالج کینگ لندن بیش از 2400 دوقلوهای همسان را با هم مقایسه کرد. و دریافتند کسانیکه 45 دقیقه در هفته دوچرخه سواری می کردند 9 سال بیولوژیکی جوانتر بودند. حتی بعد از بهبود عوامل مؤثر دیگر، مانند شاخص تودۀ بدنی (BMI) و سیگار کشیدن. دکتر لین، محقق، بیان می کند که "کسانیکه به طور منظم ورزش می کنند به طور قابل توجهی کمتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، دیابت نوع 2، انواع سرطان ها، فشار خون بالا و چاقی هستند. بدن در دفاع از خود و بازسازی سلول های جدید بسیار کارآمد می شود."

 

8- نجات سیاره

بیست دوچرخه را می توان در همان فضایی که یک ماشین پارک شده است، قرار داد. 5 درصد مواد و انرژی مصرف شده برای ساخت ماشین، برای تولید یک دوچرخه لازم است. و آلودگی تولید شده توسط دوچرخه صفر است. همچنین دوچرخه کارایی بالایی دارد. شما می توانید با مصرف همان میزان انرژی، سه برابر سریع تر از پیاده روی به اطراف بروید. حساب کنید سوختی که شما برای موتور در نظر می گیرید، معادل 2.924 مایل در برابر هر گالن می باشد. شما باید از نسبت وزنی خود متشکر باشید. شما شش مرتبه سنگین تر از دوچرخه هستید ولی ماشین 20 برابر سنگین تر از شما است.

 

9- بهبود زندگی جنسی

بر اساس گفته کارشناسان بهداشتی در ایالات متحده، فعالیت بیشتر سلامت سیستم عروقی را بهبود می بخشد. سیستم عروقی اثر بسیاری بر میل جنسی دارد. یک مطالعه از دانشگاه کرنل نیز به این نتیجه رسیدند که ورزشکاران مرد قابلیت جنسی معادل مردان 2 تا 5 سال جوانتر از خود دارند. و زنان با فعالیت  فیزیکی متناسب، زمان یائسگی را به تأخیر می اندازند. همچنین تحقیقات انجام شده در دانشگاه هاروارد، بر مردان بیش از 50 سال، که به مدت حداقل سه ساعت در هفته دوچرخه سواری می کردند 30 درصد کمتر در معرض ناتوانی جنسی نسبت به کسانیکه ورزش کمی انجام می دادند قرار داشتند.

 

10- زایمان راحت تر

 

 

یک فرد حامله می تواند مانند شخص عادی از مزایای دوچرخه سواری بهرمند شود. با توجه به تحقیقات از دانشگاه میشیگان در ایالات متحده، زنانی که در طول بارداری مرتب ورزش می کنند، زایمان راحت تر، درد زایمان کمتر، بهبود سریع تر و خلق و خوی بهتری در نه ماه بارداری دارند. شکی وجود ندارد که ورزش هایی مانند دوچرخه سواری در طول بارداری در حفظ شرایط مادر و حفلظت از جنین کمک می کند.

 

11- شفابخش قلب

مطالعات از دانشگاه پوردو در آمریکا نشان داده است که دوچرخه سواری به طور منظم می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را به میزان 50 درصد کاهش دهد. و با توجه به بنیاد قلب بریتانیا، اگر مردم خود را فعال تر نگاه دارند از حدود 10،000 حملات قلبی مرگبار می توان اجتناب کرد. دوچرخه سواری به میزان 20 مایل در هفته خطر بیماری های قلبی را نسبت به کسانیکه هیچ ورزشی را انجام نمی دهند به نصف کاهش می دهد.

 

12- کارفرما از شما راضی خواهد بود

مطالعه انجام شده بر 200 نفر توسط دانشگاه بریستول نشان داد، کارمندانی که قبل از حضور در محل کار ورزش می کنند یا در زمان نهار از فرصت استفاده می کنند و حجم کاری خود را مدیریت می کنند، دارای انگیزۀ بالاتر و توانایی بیشتر در مقابله با استرس هستند. این مطالعه همچنین نشان داد که کارگرانی که ورزش می کنند احساس می کنند که عملکرد بین فردی بهتری دارند. آن ها زمان استراحت کمتری دارند و راحت تر کار را به موقع تمام می کنند. متأسفانه مطالعه ارتباط مستقیمی بین دوچرخه سواری و گرفتن ترفیع پیدا نکرد.

 

13- مبارزه با سرطان

شواهد زیادی وجود دارد که هر نوع ورزشی در پیشگیری از سرطان مفید است. اما برخی مطالعات نشان دادند که دوچرخه سواری به ویژه برای فعال نگه داشتن سلول ها، مفید است. یک مطالعه طولانی مدت که توسط محققان فنلاندی انجام شده است، نشان داد که مردانی که حداقل 30 دقیقه در روز با شدت ملایم ورزش می کنند در مقایسه با مردان بی تحرک، احتمال ابتلا به سرطان را به نصف کاهش می دهند. و این فعالیت ملایم دوچرخه سواری است. مطالعۀ دیگری نشان داده است که زنانی که به طور منظم دوچرخه سواری دوچرخه سواری می کنند 34 درصد خطر ابتلا به سرطان سینه را کاهش می دهند. 

 

14- بر روی زین دوچرخه وزن کم کنید

بسیاری از افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند تصور می کنند که پیاده روی بهترین روش برای لاغر شدن است. اما پیاده روی مقدار زیادی چربی را می سوزاند و گر شما کمی چاق تر از آنچه که دوست دارید باشید هستید، پیاده روی مناسب شما نیست. دربارۀ این فکر کنید، زمانیکه با پاها به زمین ضربه وارد می کنید دو تا سه برابر وزن بدن به سرتا سر بدن شما ضربه وارد می شود. اگر شما حدود stone 16 ( هر stone معادل Kg 6.350 ) وزن داشته باشید، مقدار زیادی نیرو وارد می شود. در عوض لاغر شدن را با دوچرخه سواری شروع کنید. بیشتر وزن شما بر روی زین دوچرخه قرار می گیرد. بنابراین اسکلت بدن فشار کمتری را تحمل می کند.

 

15- می توانید پس انداز بیشتری داشته باشید

اگر دوچرخه سواری را برای کاهش وزن انتخاب کرده اید می توانید مقدار  زیادی پول پس انداز کنید. محقق Jay Zagorsky، از دانشگاه ایالتی اوهایو، با برسی داده های بدست آمده از National Longitudinal Survey of Youth – داده ها مربوط به مصاحبه منظم 7300 نفر بین سال های 1985 تا 2000 بود.- برای بررسی چگونگی تغییر چاقی و ثروت در یک دورۀ زمانی بود. نتایج نشان داد که افزایش یک واحد در شاخص تودۀ بدنی (BMI) با 800 دلار یا 8 درصد کاهش در ثروت مطابق بود. پس چند BMI بر روی دوچرخه کم کنید و ثروتمند شوید.

 

16- اجتناب از آلودگی هوا

 

 

شما تصور می کنید که دوچرخه سواران در شهر نسبت به رانندگان و مسافران در وسایل نقلیه عمومی آلودگی بیشتری را استنشاق می کنند. در حقیقت بر طبق مطالعۀ انجام شده کالج لندن، این گونه نیست. محققان دریافتند که مسافران اتوبوس ها، تاکسی ها و ماشین ها، به طور قابل توجهی بیشتر از دوچرخه سواران و عابران آلودگی را استنشاق می کنند. به طور میانگین مسافران تاکسی بیشتر از 100000 ذرات بسیار ریز را در هر سانتیمتر مکعب نشان دادند. این ذرات در شش ها رسوب می کنند و باعث آسیب به سلول ها می شوند. مسافران اتوبوس ها کمتر از  100000و افراد در ماشین ها در حدود 40000 استنشاق کرده بودند. دوچرخه سواران فقط 800 ذرات بسیار ریز در هر سانتیمتر مکعب استنشاق کرده بودند. اینگونه استنباط می شود که این امر به این دلیل است که دوچرخه سواران در دود کمتری نفس می کشند زیرا در کناره های خیابان می رانند و بر خلاف رانندگان، در معرض مستقیم دود خروجی از اگزوز ها نیستند.

 

17- می توانید نمک بیشتری مصرف کنید

افزایش میزان نمک مصرفی توصیه ای است که به ندرت از دکتر خود می شنوید. اما در مدت زمانیکه دوچرخه سواری سنگین یا تفریحی دارید، این توصیه را دقیقاً می توانید اجرا کنید. دوچرخه سواری بهترین بهانه را برای مصرف چیپس و دیگر غذاهای پر نمک که در حالت عادی از آن ها اجتناب می کنید؛ به شما می دهد. سدیم موجود در این غذاها در حفاظت بدن در برابر هیپوناترمی، بیماری که در اثر نوشیدن زیاد آب بدون سدیم ایجاد می شود و می تواند منجر به اختلال موقعیت‌یابی، بیماری و بدتر شدن گردد، مؤثر است.

 

18- لذت بردن از بودن در کنار خانواده

 

 

دوچرخه سواری فعالیتی است که تمام اعضای خانواده می توانند با هم انجام دهند. کوچکترین عضو خانواده را می توان همراه کرد و هیچ دلیلی برای همراهی نکردن پدر بزرگ و مادر بزرگ وجود ندارد. علاوه بر این می توانید این کار را در خانه به عادت تبدیل کنید. تحقیقات نشان می دهند که بچه ها تحت تأثیر ورزش پدر و مادر خود قرار می گیرند. به سادگی اگر کودک شما میبیند که به طور منظم دوچرخه سواری می کنید، تصور می کند که این امری عادی است و از شما پیروی می کند.

 

19- در ورزش های دیگر بهتر عمل می کنید

اگر می خواهید بازی تنیس خود را بهبود دهید بهترین راه شروع دوچرخه سواری است. مطالعۀ پزشکی اخیر از نروژ  با عنوان با بهبود استقامت هوازی عملکرد در فوتبال را بهبود بخشید، این امر را کاملاً شفاف کرد که سود دوچرخه سواری در دیگر ورزش ها بسیار زیاد است.

 

20- پیشرفت خلاقانه

نویسندگان، موسیقی دانان ، هنرمندان و مدیران ارشد و متخصصان دیگر، از ورزش برای حل مشکلات ذهنی و تصمیم گیری استفاده می کردند. همانند جرمی پکسمن ( روزنامه نگار)، سر آلن شوگر. تحقیقات نشان دادند که تنها 25 دقیقه فعالیت هوازی، تفکر خلاق را به میزان زیادی افزایش می دهد. این امر به جریان یافتن اکسیژن به قشر خاکستری مغز در مواقع ضروری، جرقه زدن سلول های عصبی و ایجاد یک فضای تنفسی به دور از فشارها و فضای گیج کنندۀ زندگی واقعی نسبت داده می شود.

 

21- کمک به دیگران

بسیاری از دوچرخه سواران سلامتی، عزم و ارادۀ خود را برای جمع آوری اعانه برای افراد بی بضاعت به کار گرفتند. در دوچرخه سواری از لندن به برایتون بیش از 40 میلیون یورو برای بنیاد قلب بریتانیا جمع شد.  

 

22- بدون تلاش بیش از حد متناسب شوید

دوچرخه سواری منظم و هر روزه، سود فراوانی دارد و می تواند جایگزین عضویت در باشگاه شود. دوچرخه سواران منظم لذت می برند از سطح تناسب اندامی که معادل شخصی است که 10 سال از آن ها جوان تر است.

 

23- بهبود تنفس

شش ها هنگام دوچرخه سواری خیلی شدید کار می کنند. یک دوچرخه سوار بزرگسال 10 برابر بیشتر از زمانی که در مقابل تلویزیون نشسته است به اکسیژن نیاز دارد. حتی بهتر از آن اینکه دوچرخه سواری منظم، به تقویت سیستم قلبی عروقی کمک می کند. قلب و شش ها را  قادر می سازد تا با کارایی بیشتری کار کنند و بیشتر و سریعتر به بدن اکسیژن رسانی کنند. این به آن معنی است که شما با کمترین تلاش بیشترین ورزش را انجام می دهید. این امر چقدر خوب به نظر می رسد؟

 

24- چربی بیشتری بسوزانید

 

 

فیزیولوژیست های ورزشی دریافتند که نرخ متابولیسم بدن، نه تنها در زمان دوچرخه سواری بالا می رود بلکه برای چند ساعت بعد از آن هم ادامه می یابد. فیزیولوژیست ورزشی مارک سیمپسون از دانشگاه Loughborough می گوید:" حتی بعد از دوچرخه سواری به مدت 30 دقیقه، مقدار بیشتری کالری برای چند ساعتی بعد از پایان دوچرخه سواری می توانید بسوزانید." و همانطور که متناسب تر می شوید، مزایا عمیق تر می شوند. مطالعه ای که اخیراً انجام شده است نشان داد که دوچرخه سوارانی که به طور متناوب خیلی سریع رکاب می زنند سه و نیم برابر بیش از کسانیکه با سرعت آهسته رکاب می زنند چربی سوزی دارند.

 

25- عادت مثبت در خود به وجود می آورید

ویلیام گلاسر، نویسنده اعتیاد مثبت، می گوید: عادات مضر – مانند سیگار کشیدن، الکل و یا خوردن بیش از حد شکلات – را با عادات مفید جایگزین کنید. نتیجه؟ شما فردی سالم تر و شادتر خواهید بود و چیزهای خوب را در زندگی خود افزایش می دهید.

 

26- بهبود سلامت روان

متخصصین مغز و اعصاب دانشگاه بن، اندورفین را در مغز 10 تا از داوطلبان قبل و بعد از جلسه دو ساعته قلبی با استفاده از تکنیکی به نام پرتونگاری گسیل پوزیترونی (PET) مشاهده کردند. مقایسۀ اسکن قبل و بعد از دویدن، شواهدی مبنی بر وجود بیشتر هورمون شادی در جلو مناطق لیمبیک (مغز احشايى) (منطقه ای که در فرایند های عاطفی و مدیریت استرس نقش دارد) یافت شد. استاد Henning Boecker توضیح می دهد که: " ارتباط مستقیمی بین احساس سلامت و ورزش وجود دارد و برای اولین بار این مطالعه مکانیسم فیزیولوژیکی پشت آن را اثبات کرد."

 

27- یافتن دوستان جدید و سلامتی

جنبه اجتماعی دوچرخه سواری هم می تواند به خوبی جنبه ورزشی آن باشد. پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیا دریافتند که روابط اجتماعی هورمون اکسی توسین آزاد می کند که حائلی در برابر fight or flight response ( یک واکنش فیزیولوژیکی که در پاسخ به یک رویداد مضر، حمله، تهدید برای بقا رخ می دهد) است. مطالعۀ 9 ساله دیگری از دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد نشان داد کسانیکه بیشتر دوستانشان از خطر مرگ زود رس در امان ماندند، با بیش از 60 درصد کاهش فشار خون و تقویت سیستم ایمنی بدن مواجه شدند. تحقیقات آنجا قابل اهمیت است که محققان نتیجه گرفتند که نداشتن دوستان نزدیک و یک همراز به اندازه سیگار کشیدن و چاقی زیان آور است. به این عوامل تناسب اندامی که از دوچرخه سواری به دست می آورید را هم اضافه کنید، شما برنده هستید.

 

28-  دوچرخه سواری شما را شاد می کند

حتی زمانیکه پر از بدبختی هستید، به روی زین بنشینید و استارت دوچرخه سواری را بزنید، روحیه شما بهبود می یابد. اندرو مک کولاک، مدیر اجرایی بنیاد بهداشت روان توضیح می دهد: " هر ورزش ملایم تا متوسطی، اندورفین آزاد می کند، هورمونی که با استرس مقابله می کند و شما را شاد می گرداند. " و این دلیلی است که چرا پزشکان چهار برابر بیشتر ورزش درمانی را به عنوان رایج ترین درمان برای افسردگی در مقایسه با سه سال پیش تجویز می کنند. مک کولاک معتقد است: "فقط 3 جلسۀ 30 دقیقه ای در هفته برای افزایش روحیۀ افراد کافی است."

 

29- احساس خستگی می کنید؟ دوچرخه سواری کنید.

به نظر متضاد می رسد اما اگر برای دوچرخه سواری بیش از حد خسته اید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دوچرخه سواری کنید. فعالیت فیزیکی حتی برای چند دقیقه برای سرحال شدن بسیار شگفت آور است. بازخوانی 12 مطالعه در رابطه با ارتباط بین ورزش و خستگی که در سال های 1945 تا 2005 انجام شده بود، نشان داد که ورزش به طور مستقیم خستگی را کاهش می دهد.

 

30- زمان با کیفیتی را با همسر خود سپری کنید

مهم نیست اگر قدم هایتان کاملاً همسان نیست. تنها سرعت را کم کنید و از همراهی هم لذت ببرید. بسیاری از زوج ها یک یا دو تاریخ برای دوچرخه سواری با یکدیگر دارند و این حس ایجاد می شود که ورزش سبب آزاد شدن هورمون شادی می شود. بنابراین بعد از دوچرخه سواری حتی بعد از دلخوری های پیشین، یک احساس گرمی به همدیگر خواهید داشت.

 

 

 

ترجمه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع است.

منبع: سایت www.bikeradar.com

 

 

 

همه نظرها (۰)

Subscribe to the thread

هیچ کس هنوز نظری ارسال نکرده
log(43) | debug(0) | profiler(7) | db(64) | system(13) | all
log
19:43:02.1447
[info]
Service "Log" is loaded
19:43:02.186
[info]
Service "Security" is loaded
19:43:02.1891
[info]
Resource "security" is booted
19:43:02.1903
[info]
Service "Database" is loaded
19:43:02.2064
[info]
Resource "database" is booted
19:43:02.207
[info]
Service "Registry" is loaded
19:43:02.2085
[info]
Service "Cache" is loaded
00:13:02.2187
[info]
Resource "config" is booted
00:13:02.2232
[info]
Service "Module" is loaded
00:13:02.2294
[info]
Resource "router" is booted
00:13:02.2306
[info]
Service "I18n" is loaded
00:13:02.2341
[info]
Resource "i18n" is booted
00:13:02.2345
[info]
Resource "module" is booted
00:13:02.2351
[info]
Resource "modules" is booted
00:13:02.2357
[info]
Service "Session" is loaded
00:13:02.2541
[info]
Resource "session" is booted
00:13:02.2546
[info]
Service "Authentication" is loaded
00:13:02.2566
[info]
Service "User" is loaded
00:13:02.258
[info]
Service "Api" is loaded
00:13:02.2609
[info]
Resource "authentication" is booted
00:13:02.2613
[info]
Resource "permission" is booted
00:13:02.2619
[info]
Resource "render_cache" is booted
00:13:02.2831
[info]
Service "Asset" is loaded
00:13:02.2835
[info]
Service "Theme" is loaded
00:13:02.2864
[info]
Translation "module/news:default.fa" is loaded.
00:13:02.2901
[info]
Service "Permission" is loaded
00:13:02.2931
[info]
Service "RenderCache" is loaded
00:13:02.3025
[info]
Service "Markup" is loaded
00:13:02.3088
[info]
Service "Url" is loaded
00:13:02.309
[notice] #412 in module/news/src/Api/Story.php
Undefined index: getUser
00:13:02.314
[info]
Service "View" is loaded
00:13:02.4039
[info]
Service "Avatar" is loaded
00:13:02.4053
[info]
Translation "module/favourite:default.fa" is loaded.
00:13:02.4078
[info]
Service "SocialSharing" is loaded
00:13:02.41
[info]
Translation "theme/osportv3:default.fa" is loaded.
00:13:02.4328
[info]
Translation "module/system:block.fa" is loaded.
00:13:02.4403
[info]
Translation "module/shop:block.fa" is loaded.
00:13:02.4429
[info]
Translation "module/shop:block.fa" is loaded.
00:13:02.4449
[info]
Translation "module/search:block.fa" is loaded.
00:13:02.4488
[info]
Service "Comment" is loaded
00:13:02.4608
[info]
Translation "module/comment:default.fa" is loaded.
00:13:02.4751
[info]
Service "Editor" is loaded
00:13:02.4831
[info]
Route: front:news-story-index.
debug
profiler
00:13:02.1443
PI - time: 0.3407; realmem: 12582912; emalloc: 11311400
00:13:02.2934
ACTIION - time: 0.0938; realmem: 0; emalloc: 932480
00:13:02.42
BLOCKS - time: 0.0007; realmem: 0; emalloc: 21424
00:13:02.4325
BLOCK: نوار ابزار کاربر - time: 0.0022; realmem: 0; emalloc: 80088
00:13:02.4374
menu - time: 0.0017; realmem: 0; emalloc: 20712
00:13:02.4429
BLOCK: سبد خرید - time: 0.0001; realmem: 0; emalloc: 392
00:13:02.4446
BLOCK: جستجو - time: 0.0008; realmem: 0; emalloc: 9160
db
00:13:02.2528
[0.0007]
query: SELECT `core_session`.* FROM `core_session` WHERE `id` = :where1
params: [where1] rojb2nfjplcscsone80g4jghv7;
00:13:02.2908
[0.0009]
query: SELECT `core_permission_rule`.* FROM `core_permission_rule` WHERE `resource` = :where1 AND `section` = :where2 AND `role` IN (:where3) LIMIT :limit
params: [where1] module-admin;[where2] front;[where3] guest;[limit] 1;
00:13:02.292
[0.0005]
query: SELECT `core_permission_rule`.* FROM `core_permission_rule` WHERE `section` = :where1 AND `module` = :where2 AND `resource` = :where3 AND `role` IN (:where4) LIMIT :limit
params: [where1] front;[where2] news;[where3] module-access;[where4] guest;[limit] 1;
00:13:02.2962
[0.0039]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] benefits-of-cycling;
00:13:02.3113
[0.0024]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.3153
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.3165
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.3183
[0.0006]
query: UPDATE `news_story` SET `hits` = hits+ 1 WHERE `id` = :where1
params: [where1] 572;
00:13:02.3195
[0.0072]
query: SELECT `news_link`.`story` AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story > :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` IN (:where4) AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `id` ASC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 572;[where3] 1713469382;[where4] 5;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 1;
00:13:02.327
[0.0007]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 574;
00:13:02.3281
[0.0011]
query: SELECT `news_link`.`story` AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story < :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` IN (:where4) AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `id` ASC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 572;[where3] 1713469382;[where4] 5;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 1;
00:13:02.3296
[0.0013]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 92;
00:13:02.3322
[0.0051]
query: SELECT DISTINCT story AS `story` FROM `news_link` WHERE `status` = :where1 AND story != :where2 AND time_publish <= :where3 AND `topic` = :where4 AND `type` IN (:where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10, :where11) ORDER BY `time_publish` DESC, `id` DESC LIMIT :limit
params: [where1] 1;[where2] 572;[where3] 1713469382;[where4] 5;[where5] text;[where6] article;[where7] magazine;[where8] image;[where9] gallery;[where10] media;[where11] download;[limit] 10;
00:13:02.3377
[0.0016]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `id` IN (:where1, :where2, :where3, :where4, :where5, :where6, :where7, :where8, :where9, :where10) AND `status` = :where11 ORDER BY `time_publish` DESC, `id` DESC
params: [where1] 1214;[where2] 1212;[where3] 1211;[where4] 1210;[where5] 1209;[where6] 1208;[where7] 1207;[where8] 1206;[where9] 1205;[where10] 1204;[where11] 1;
00:13:02.3403
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1711;
00:13:02.3416
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1711;
00:13:02.3428
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1711;
00:13:02.3445
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1694;
00:13:02.3457
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1694;
00:13:02.347
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1694;
00:13:02.3488
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1693;
00:13:02.35
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1693;
00:13:02.3513
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1693;
00:13:02.3533
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1692;
00:13:02.3545
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1692;
00:13:02.3558
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1692;
00:13:02.3575
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1691;
00:13:02.3587
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1691;
00:13:02.3599
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1691;
00:13:02.3616
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1690;
00:13:02.3629
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1690;
00:13:02.3641
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1690;
00:13:02.3658
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1689;
00:13:02.367
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1689;
00:13:02.3687
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1689;
00:13:02.3703
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1688;
00:13:02.3716
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1688;
00:13:02.3728
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1688;
00:13:02.3746
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1687;
00:13:02.3758
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1687;
00:13:02.3769
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1687;
00:13:02.3787
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1686;
00:13:02.3799
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1686;
00:13:02.3811
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1686;
00:13:02.383
[0.0021]
query: SELECT `favourite_list`.* FROM `favourite_list` WHERE `uid` = :where1 AND `item` = :where2 AND `table` = :where3 AND `module` = :where4
params: [where1] 0;[where2] 572;[where3] story;[where4] news;
00:13:02.3856
[0.0005]
query: SELECT `favourite_list`.* FROM `favourite_list` WHERE `item` = :where1 AND `table` = :where2 AND `module` = :where3 ORDER BY `id` DESC, `time_create` DESC
params: [where1] 572;[where2] story;[where3] news;
00:13:02.393
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.3974
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.3991
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4226
[0.0009]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] benefits-of-cycling;
00:13:02.4266
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4279
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4291
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4319
[0.0005]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] system-user-bar;
00:13:02.4394
[0.0005]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] shop-basket;
00:13:02.4423
[0.0005]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] shop-basket;
00:13:02.444
[0.0005]
query: SELECT `core_block`.`id` AS `id`, `core_block`.`root` AS `root`, `core_block`.`name` AS `name`, `core_block`.`title` AS `title`, `core_block`.`description` AS `description`, `core_block`.`module` AS `module`, `core_block`.`template` AS `template`, `core_block`.`render` AS `render`, `core_block`.`config` AS `config`, `core_block`.`type` AS `type`, `core_block`.`content` AS `content`, `core_block`.`cache_ttl` AS `cache_ttl`, `core_block`.`cache_level` AS `cache_level`, `core_block`.`title_hidden` AS `title_hidden`, `core_block`.`body_fullsize` AS `body_fullsize`, `core_block`.`active` AS `active`, `core_block`.`cloned` AS `cloned`, `core_block`.`class` AS `class`, `core_block`.`subline` AS `subline` FROM `core_block` WHERE `name` = :where1
params: [where1] search-search;
00:13:02.4534
[0.0007]
query: SELECT `news_story`.`id` AS `id`, `news_story`.`title` AS `title`, `news_story`.`subtitle` AS `subtitle`, `news_story`.`slug` AS `slug`, `news_story`.`topic` AS `topic`, `news_story`.`topic_main` AS `topic_main`, `news_story`.`author` AS `author`, `news_story`.`text_summary` AS `text_summary`, `news_story`.`text_description` AS `text_description`, `news_story`.`text_html` AS `text_html`, `news_story`.`seo_title` AS `seo_title`, `news_story`.`seo_keywords` AS `seo_keywords`, `news_story`.`seo_description` AS `seo_description`, `news_story`.`important` AS `important`, `news_story`.`status` AS `status`, `news_story`.`time_create` AS `time_create`, `news_story`.`time_update` AS `time_update`, `news_story`.`time_publish` AS `time_publish`, `news_story`.`uid` AS `uid`, `news_story`.`hits` AS `hits`, `news_story`.`image` AS `image`, `news_story`.`path` AS `path`, `news_story`.`cropping` AS `cropping`, `news_story`.`main_image` AS `main_image`, `news_story`.`additional_images` AS `additional_images`, `news_story`.`point` AS `point`, `news_story`.`count` AS `count`, `news_story`.`favourite` AS `favourite`, `news_story`.`attach` AS `attach`, `news_story`.`attribute` AS `attribute`, `news_story`.`type` AS `type` FROM `news_story` WHERE `slug` = :where1
params: [where1] benefits-of-cycling;
00:13:02.4569
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4582
[0.0005]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4594
[0.0004]
query: SELECT `media_doc`.`id` AS `id`, `media_doc`.`path` AS `path`, `media_doc`.`filename` AS `filename`, `media_doc`.`attributes` AS `attributes`, `media_doc`.`mimetype` AS `mimetype`, `media_doc`.`title` AS `title`, `media_doc`.`description` AS `description`, `media_doc`.`active` AS `active`, `media_doc`.`time_created` AS `time_created`, `media_doc`.`time_updated` AS `time_updated`, `media_doc`.`time_deleted` AS `time_deleted`, `media_doc`.`appkey` AS `appkey`, `media_doc`.`uid` AS `uid`, `media_doc`.`count` AS `count`, `media_doc`.`season` AS `season`, `media_doc`.`updated_by` AS `updated_by`, `media_doc`.`license_type` AS `license_type`, `media_doc`.`copyright` AS `copyright`, `media_doc`.`geoloc_latitude` AS `geoloc_latitude`, `media_doc`.`geoloc_longitude` AS `geoloc_longitude`, `media_doc`.`cropping` AS `cropping`, `media_doc`.`featured` AS `featured` FROM `media_doc` WHERE `id` = :where1
params: [where1] 1090;
00:13:02.4611
[0.0023]
query: SELECT `comment_root`.* FROM `comment_root` WHERE `module` = :where1 AND `type` = :where2 AND `item` = :where3
params: [where1] news;[where2] news;[where3] 572;
00:13:02.4834
[0.0004]
query: SELECT `core_session`.* FROM `core_session` WHERE `id` = :where1
params: [where1] rojb2nfjplcscsone80g4jghv7;
00:13:02.4844
[0.0005]
query: INSERT INTO `core_session` (`modified`, `data`, `id`, `lifetime`) VALUES (:modified, :data, :id, :lifetime)
params: [modified] 1713469382;[data] __ZF|a:2:{s:20:"_REQUEST_ACCESS_TIME";d:1713469382.2540009;s:6:"_VALID";a:1:{s:36:"Zend\Session\Validator\HttpUserAgent";s:40:"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)";}}PI_USER|a:2:{s:5:"field";a:3:{s:2:"id";i:0;s:8:"identity";s:0:"";s:4:"name";s:10:"مهمان";}s:4:"time";i:1713469682;}hits_news|a:1:{i:572;b:1;}FlashMessenger|C:23:"Zend\Stdlib\ArrayObject":205:{a:4:{s:7:"storage";a:0:{}s:4:"flag";i:2;s:13:"iteratorClass";s:13:"ArrayIterator";s:19:"protectedProperties";a:4:{i:0;s:7:"storage";i:1;s:4:"flag";i:2;s:13:"iteratorClass";i:3;s:19:"protectedProperties";}}};[id] rojb2nfjplcscsone80g4jghv7;[lifetime] 1440;
system
Execution time
0.3606 s
Included files
597 files
Memory usage
12354224; peak: 12492512 bytes
OS
Linux
Web Server
LiteSpeed
PHP Version
7.0.33
Pi Environment
2.6.0-beta development
Zend Version
2.4.11
Persist Engine
file
Cache Storage
Pi\Cache\Storage\Adapter\Filesystem
Module
news
Theme
osportv3
Extensions
APC: ; Intl; cURL